2737
2734
عنوان

داستان منو دوست پسرم !

| مشاهده متن کامل بحث + 3972 بازدید | 140 پست
شما ادب رو تو دوس پسر داشتن میبینی

نه عزیزم اخه اون خانم گفت آویزون به اسی واسع همون گفتم 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پس فقط بلدن دوست پسر باشن خوب دوست گرفتن این حرفارو هم داره وقتی طرف از روح و روان و آبروی دختر میگذ ...

چه عرض کنم...

دختر خودش میخواد ک با روح و روان و آبروش بازی کنن؛ وگرنه جه اجباریه ک دوس پسر داشته باشه؟

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕

فقط بگید اینارو از کجا میارید؟چیکار میکنید براشون ک میلیونی پول میدن بهتون

من ی دهه هشتادیم.خوده 80البته و دیپلم گرفتم.و این یچیز طبیعیه ب چشم خانمای اینجا کوچیک بیام همینطور ک کسی ک 12سالشه ب چشم من کوچیکه ولی این دلیل نمیشه بهش حرف بگم. بیاید تفاوت بین نسل هارو قبول کنیم.همینطور ک ممکنه ی دهه هشتادی بی ادب باشه ممکن ام هست ی دهه ۴0یا دهه60باشه.و درک ربطی ب دهه نداره.شاید فرهنگ ی شهر جوریه ک دخترارو زود شوهر میدن و ی دهه هشتادی. شوهر میکنه و میتونه زندگیشم اداره کنه.و چ دخترایی ک تو سن بالاتر نمیتونن.قرار نیست همه مثل هم باشن.مرسی ک شما تو چیزایی ک ما رومون نمیش ب مادرمون بگیم راهنماییمون میکنید و میتونیم از تاپیکای طنزم استفاده کنیم بجز تاپیکای بارداری....ک البتع بعضیام برای تجربه خوبه.ولی همه ی تاپیکام درمورد بارداری نیست و میتونه برای مام سرگرمی ای باشه.متشکرم
2738
وااا عجبا شوهرت نیست که در قبالت وظیفه ای داشته باشه ... برو از بابات بگیر ... دوستاتم بسیار آدمای ا ...

بچه ها چرا به کسی که دوستش براش خرج کنه میگین آویزون!!!! یعنی آقایون هم این فکرو میکنن؟!

خب اگه بخوایم عزت تفس در نظر بگیریم اصلا نباید دوست شیم

فقط بگید اینارو از کجا میارید؟چیکار میکنید براشون ک میلیونی پول میدن بهتون

عزیزم پر واضحه والا یکی اینجا گفت شوهرمون یه چی برامون میخرن باید شب در خدمتشون باشیم بعد اونوقت اینا ... 

2706