2726
عنوان

داستان منو دوست پسرم !

3970 بازدید | 140 پست

ما ۳ سال باهمیم خیلی دوسش دارم اونم منو دوس داره ثابت کرده.

همیشه حمایت مالیم کرده ولی خب ی مدت پول نداشت کارش خوب پیش نرفت الان بهتر شده ،وقتی باهم اشنا شدیم گفت پول عمل دماغت میدم چون اون موقع گفتم دماغم عمل میکنم ولی الان بعد ۳ سال میگه بحث پول نیست دماغت خوبه!! مشخص نمیخاد بده و داره زیر حرفش میزنه ولی خیلی عصبیم کرده دوستم دوست پسرش نصف پول عملش داده بقیشم داره بهش میده ولی این حاظر نیست برا من کاری بکنه خیلی عصبیم از دستش واقعا دیگه از چشمم افتاده همه دوستام دوست پسراشون پول عملشون دادن من فقط موندم 

نمیدونم چیکار کنم که به من این پول بده 

کسی نظری نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ولش کن اون کسیو ک حرف زده ولی پای حرفش نمونده حالم بهم میخوره از اینجور آدما، نگین دوس پسر مگه وظیفشه پول بریزه، اره اگ قول داده باید بریزه 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

وظیفه ای نداره

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

بیا دیدی گفتم اینجا هر چیو نگو مثل چی میخورنت

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2706