2737
2734

له شدیم زیر اینهمه فشار کی میخواد عدالت برقرار شه تاکی ظلم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😔😔😔😔😔

نمیدونم تا کی ادامه میخوان بدن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

آره والله خیلی وضع بدیه

امشب گفتم سبزی پلو بذارم با تن ماهی

همسرم گفت تن ماهی شده ۳۰ تومان دوتا میخوایم میشه ۶۰ تومن😭😭😭منصرف شدم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
خدارو شکر کنین که سالمین من سر بک ماه به خاطر پارگی تاندون شانه ام نزدیک سه میلیون خرجم شده از خورد ...

الهی🙁 خدا خودش کمک کنه

من چندماهه میخوام دندونمو درست کنم پول نمیمونه واسش

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2706