2733
2734
عنوان

نقدی بر سیاسیت نی نی سایت 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 69 پست

والا من یه تاپیک زدم که اگه ممکنه برام دعا کنین .یه کاربر اومد گفت :

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
قرار به بحث یا دعوا نیست  من میگم حق داشته باشن مثل ما شیعه ها تاپیک مذهبی خودشون و بزنن و ازا ...

ما هم همینو میگیم مثلا دوستان تاپیک مذهبی با اعتقادات خودشون میزنن کسی که اعتقاد نداره نمیره 

ولی کافی یکی یه تاپیک بزنه اونایی که حجاب اعتقاد ندارن بیان  این دوستان حمله ور میشن که از فواید حجاب استاتر رو خفه کنن

اقا تاپیکی که برای شما نیست نرین اینجوری هم شاهد دعوای عقیدتی نیستیم 

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه تاپیک مذهبی و اعتقادی ممنوعه برای همه ممنوع باشه 

اگه تاپیک دفاع از یه جیزی رو میزنن اجازه این که نقد کنی اون نظر رو باید داشته باشیم

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا
یکیشون بمن یچیزی گفت تاپیک قفل شد☹

وای اره من از حرف آخرش خیلی ناراحت شدم بغضم گرفت یه لحضه😔💔

@نی_نی_یار_شب    

نی نی یار نگاه کنید این خانوم هم ناراحت شده😔💔

میخوای دعوا درست کنی با ریپلای کردن من؟ولی من جوابتو نمیدم که به هدفت نرسی خوجلم🥰⁦🙌🏻⁩
2731
ما هم همینو میگیم مثلا دوستان تاپیک مذهبی با اعتقادات خودشون میزنن کسی که اعتقاد نداره نمیره  ...

به خدا آنقدر فوش میدن و توهین میکنن😔💔

میخوای دعوا درست کنی با ریپلای کردن من؟ولی من جوابتو نمیدم که به هدفت نرسی خوجلم🥰⁦🙌🏻⁩
وای اره من از حرف آخرش خیلی ناراحت شدم بغضم گرفت یه لحضه😔💔 @نی_نی_یار_شب     نی نی ی ...

دلم نمیخواس به فحش ببندمش و اینجا جاش نیس وگرنه میتونسم جواب دهن دریدگیشو بدم از استارتر تاپیک ناراحتم قفل کرد😁

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2738
دلم نمیخواس به فحش ببندمش و اینجا جاش نیس وگرنه میتونسم جواب دهن دریدگیشو بدم از استارتر تاپیک ناراح ...

کدوم تاپیک بود لینک بذار

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا
اگه تاپیک مذهبی و اعتقادی ممنوعه برای همه ممنوع باشه  اگه تاپیک دفاع از یه جیزی رو میزنن اجازه ...

بعضیام یه تاپیکایی مذهبی میزنن یا توش انقد خودستایی میکنن قفل میکنن فک کنم درهمون یه تاپیک اطلاعات دارن وگرنه باز میزاشتن هرکی نظر بده 

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

خواهش ازتون میکنیم یه هشدار به مذهبی ها و با حجابا بدید آنقدر توهین نکنن خواهش

ازتون میکینم لطفاااا😔دیگه از بس توهین شنیدیم خسته شدیم🥺💔به خدا ما خونه خراب کن نیستیم🥺به خدا نجس نیستیم💔کثیف نیستیم💔بسه دیگه!

@نی_نی_یار_5     @نی_نی_یار_شب     خواهش ازتون میکنیم یه هشدار به مذهبی ها ...

باید این افراد بترکن تا یاد بگیرن اگه بلدنیسن درست تبادل نظر نکنن اینکارو انجام ندن☹

باید این افراد بترکن تا یاد بگیرن اگه بلدنیسن درست تبادل نظر نکنن اینکارو انجام ندن☹

به خدا من تو هیچ تاپیک مذهبی نیمیرم و توهین نمیکنم ولی خیلی از طرف بعضی مذهبیان توهین شنیدم😢💔

2706