2726
عنوان

توروخدا کمکم کنید

86 بازدید | 17 پست

بچم 3ماهشوتموم کرده از2ظهر لب ب شیر نزده کلا بدشیرمیخوره امروزم کلا نمیخوره میترسم قندش بیفته چیکارکنم 😭 فردا میبرمش دکتر تا فردا چیکارکنم اخه یذره بخوره دارم دیوونه میشم مگه میشه بچه اینهمه وقت گشنه نشه😢

نگران نباش انشالله که چیزی نیست بچه سه ماهه که دیگه قندش نمیوفته تو دهنش نگاه کن ببین چیزی نزده شاید ...

نه بابا چیزی نداره .ماشالا سرحاله همش میخنده فقط شیشه شیر میبینه صداش میره هوا .میگم نکنه زخم معده ای چیزی باشه زبونم لال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
احتمالا ریفلاکس داره یکم روشونت بگیر پشتشو ماساژ بده شاید آروغ داره

گرفتم 😭 هرکاری میکنم را نمیاد فک کنم طعم شیرم دوس نداره .شیرگاو یکی دوقاشق با اب قاطی کنم بهش بدمببینم انو میخوره یا کلا گشه نیس؟

گرفتم 😭 هرکاری میکنم را نمیاد فک کنم طعم شیرم دوس نداره .شیرگاو یکی دوقاشق با اب قاطی کنم بهش بدمبب ...

عزیزم اگه سرحاله ولش کن تا یکی دوساعت دیگه گشنش میشه ولی اگه دیدی بیحاله و طولانی خوابش برد اونموقع باید حواست باشه قندش نیفته

گرفتم 😭 هرکاری میکنم را نمیاد فک کنم طعم شیرم دوس نداره .شیرگاو یکی دوقاشق با اب قاطی کنم بهش بدمبب ...

جاشو عوض کن و با آب بشورش 

یکم پاهاشو حالت دوچرخه تو شکمش جمع کن شاید مشکل دفع داره

باهاش بازی کن 

من وقتی این کارارو میکنم گشنش میشه بچم دوماهس

جاشو عوض کن و با آب بشورش  یکم پاهاشو حالت دوچرخه تو شکمش جمع کن شاید مشکل دفع داره باهاش باز ...

فک کنم اسهال شده امروز 4بار پی پی کرده الانم میبرم بشورمش

2706