2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بابام معمولا 12 روز شیفت میره. سابقه کارشم بالاست ولی چون علاقه داره شیفت شبم 5 تا میره تو ماه😉

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728
من ک ای سی بودم و طرحی ماهی ده تا شب کاری داشتم

وای جدی ۱۰ تا شب کاری داشتید؟

چرا انقدر زیاد خب داغون میشید که 

وقتی استخدام بشید یا طرحتون تمام بشه کمتر میشه؟

میگم ببخشید این ۱۰ شب رو میرفتید کلا یعنی دیگه نیاز نبود روزای دیگه هم برید

لبخند بزن اینم میگذره ❄
من بابام معمولا 12 روز شیفت میره. سابقه کارشم بالاست ولی چون علاقه داره شیفت شبم 5 تا میره تو ماه😉

یعنی کلا ۱۲ روز تو هفته سرکاره عزیزم؟

لبخند بزن اینم میگذره ❄

نمیدونم چقده اما خواهرم اکثرا دوس داره شیفت شب بره چون دوتا شیفت ب حساب میاد ازونور بیشتر اف میخوره 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2738
یعنی کلا ۱۲ روز تو هفته سرکاره عزیزم؟

بله عزیزم چون 24 48 ساعته میشن ولی من بابام بیشتر میره چون هم نیرو کمه هم از خونه موندن بدش میاد😉

24 ساعت سرکار 48 ساعت افن

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
پس من چرا بدم میاد

ب همون دلیل که خواهرم از شیفت صبح یا عصر بدش میاد😂 چ میدونم علایق متفاوته

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706