2410
2553
خوب اونکه پیام معمولی رو نشون میده

پس میخوای چیکار کنه ؟

اون بالا میزنه کی پیام داده دیگه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پیامی که تو واتساپ میاد منظورمه

خب منم همونو میگم دیگه اون بالا میزنه فلانی تو واتساپ اینو داد 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
اها به نظر شما پسری که ۵ دقیقه به ۵ دقیقه آنلاینه مشکوکه؟

یعنی هر پنج دقیقه میزنه انلاین؟

خب احتمالا با یکی چت میکنه یا یه چیزی میخونه دیگه اخه واتساپ که قابلیت دیگه عیر پیام دادن نداره

یعنی هر پنج دقیقه میزنه انلاین؟ خب احتمالا با یکی چت میکنه یا یه چیزی میخونه دیگه اخه واتساپ که قاب ...

اره هر ۵ دقیقه با من همزمان آنلاینه زمان ورود و خروجش با من یکیه

کاش دلها در چهره ها بود.....
2714

۲۴ ساااااعت انلاینم😭😭😭

یه نفر که باهاش نسبت دوری دارم پیامم داد پریشب ساعت ۱۲ گفت تو همیشه آنلاینی! مگه خونه و زندگی و بچه نداری؟ کِی به بچه هات میرسی؟ همش اینجا پلاسی...

خیلیییی بهم بر خورد 😢😢

منم واتس آپم رو پاک کردم.

اینستا رو هم پاک کردم.

و از فردا هم میخوام شروع کنم کتاب بخونم.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
یعنی تو رو چک کرده کی آنلاینی؟

آره.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
منم یکی مدام باهام آفلاین آنلاین میشه سر یه زمان خاص یعنی چکم میکنه؟

نمیدونم والا.

شاید اونم مثه من ۲۴ ساعت آنلاینه

2706