2733
2734

چند ماهه ازش بی خبرم اون مردک نامرد نمیذاره ببینمش بچه من کوچیکه هنوز به حمایت مادر نیاز داره جیگرم داره میسوزه براش

به هرکی بگی زنگ زدم از فک و فامیلاش ولی نتیجه نداشت

5شنبه رفتم شکایت کردم ببینم دادگاه کمک میکنه قرار ملاقات منظم تعیین کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

5سال

دختریاپسر....

باید ازاولش میرفتی دادگاه حداقل هفته ای یک روز حق شماهست وکیل بگیر

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2731

بمیرم الهی،منم زندگیم کوفتم شده ولی جدا نمیشم از همین میترسم،شوهرمو میشناسم،مردای کثافت چه میکنن با دل بچه 😔😔😔

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
بچه رو برده یه شهر دیگه، دادگاه مکان هم تعیین میکنه؟ 

اره تعیین میکنه اگه دختره که تا ٧ سال باید پیش شما باشه....خدانکرده مگه مقصربودی ک اینجوری اذیتت میکنه؟

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
بمیرم الهی،منم زندگیم کوفتم شده ولی جدا نمیشم از همین میترسم،شوهرمو میشناسم،مردای کثافت چه میکنن با ...

بمون کنار بچت خیلی سخته خیلی اصلا از پا میندازه درد دوری بچه شبا بالش بغل میکنم تو حسرت لمس کردن دست و پاهای کوچولوشم خیلی مظلومه بچم

2738
اره تعیین میکنه اگه دختره که تا ٧ سال باید پیش شما باشه....خدانکرده مگه مقصربودی ک اینجوری اذیتت میک ...

نه بابا خود نفهمش گند زد به زندگیش من باردار بودم رفته زن صیغه کرده و کلی هرزگی دیگه، مریضه دیگه که هنوزم اینجوری داره عذابم میده 

من به درک من به جهنم اون بچه گناه داره که دور از من مونده از ترسش نمیتونه چیزی هم بگه 

نه بابا خود نفهمش گند زد به زندگیش من باردار بودم رفته زن صیغه کرده و کلی هرزگی دیگه، مریضه دیگه که ...

شما باید بچه رو میگرفتین نمیزاشتین روش رو ببینه

هرغلطی دلش خاسته کرده الانم داره عذابتون میده

الانم بارداری؟

میدونی چی بیشتر اذیتم میکنه که به هیشکی نمیتونم بگم چقد غصه دارم چقد دارم درد میکشم، پدر مادرم گناه دارن بیشتر از این نمیخوام غصه منو بخورن به کسی دیگه ای هم که نمیشه اعتماد کرد 

مجبوری تو ظاهر محکم باشی و سرپا ولی از تو داغونم و عذاب وجدان دارم که هیچ کاری نمیتونم برا بچم بکنم 

شما باید بچه رو میگرفتین نمیزاشتین روش رو ببینه هرغلطی دلش خاسته کرده الانم داره عذابتون میده الان ...

نه عزیزم جدا شدم 2 ساله، بچه حضانتش با منه اومد جلو خونه بابام درگیر شد قمه کشید رو بابام و کلی جنجال بچه رو با کتک ورداشت برد هنوز فیلم دوربین مدار بسته و کتک زدن بچم تو گوشیمه 

اما چه فایده که نه اورژانس اجتماعی نه دادگاه تا الان کاری تونستن بکنن 

بمون کنار بچت خیلی سخته خیلی اصلا از پا میندازه درد دوری بچه شبا بالش بغل میکنم تو حسرت لمس کردن دست ...

اره ،الان با خانوادم مشکل داره شش ماه اجازه نداده برم خونشون،پسرم وابسته به پسر دایی هاش بود،پسرم هرروز ورد زبونش اونا هستن ولی دلش نمیسوزه فقط میترسودش میگه ادم نیستن،

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
نه عزیزم جدا شدم 2 ساله، بچه حضانتش با منه اومد جلو خونه بابام درگیر شد قمه کشید رو بابام و کلی جنجا ...

چی بگم انشالاه که خدا به دلت ارامش بده

انشالاه که بچت بزرگ بشه خودش بیات پیشت

موندم مگه میشه مدرک داشته باشینو کاری نتونین انجام بدین...ی وکیل خبره بگیرین ..خیلی سخته انشالاه که خدا کمکت کنه هرچه زودتر بچتو ببینی

اره ،الان با خانوادم مشکل داره شش ماه اجازه نداده برم خونشون،پسرم وابسته به پسر دایی هاش بود،پسرم هر ...

ای خدا لعنت کنه مرد بدو، طاقت بیار و از بودن با بچت دیدن بزرگ شدش لذت ببر بقیه چیزا میگذره

2706