2737
2734
عنوان

نی نی یار ها یعنی چی مثلا

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ن بخدا هیچی

وااا😳

چرا پس؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خیلی بی انصافید مگه من چی گفنم  @نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_3   &n ...

سلام عزیزم صبر کنین الان چک می کنم چرا قطع شدین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
خیلی ممنون  بهترین نی نی یار هستین شما

عزیزم برای کسی الکی گزارش زدین؟ مثلا بخواد تاپیکاشو حذف کنه شما گزارش زده باشین؟ یا تاپیکهاتون رو داده باشین گزارش بزنن؟ کاربریتون با گزارش حذف شده

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
عزیزم برای کسی الکی گزارش زدین؟ مثلا بخواد تاپیکاشو حذف کنه شما گزارش زده باشین؟ یا تاپیکهاتون رو دا ...

بله بقران نی نی یار حدف 

تاپیک مو پاک نکرد مجبور شدم بدم گزارش بزنن بخدا نمیدونستم نباید این کارو میکردم 

2706