2726
عنوان

تاحالا گل دزدیدین؟؟😅

415 بازدید | 43 پست

من قبلا از جلو در خونه یکی یه شاخه شمعدونی کندم شوهرم باهام بود گفت این کارت حرامه اگه راضی نباشه من توجه نکردم یبارم رفته بودم دکتر یه گلدون اگلونمای خیلی خیلی بزرگ تو راهرو بود منم یه قلمه کوچیک گرفتم بعدش منشی اومد دعوام کرد کلی خجالت کشیدم دیگه این کارو نکردم تا اینکه یه بار یکی اومد یه کاج کوچیک که جلو در کاشته بودم با ریشه کند برد😦😑😑 انقدر دلم گرفت که.. تازه فهمیدم چقدر واسه طرف سخته که گلشو میدزدن ولی من هیچوقت با ریشه نمیکندم یه قلمه کوچولو میگرفتم. شما چی تاحالا گل دزدیدین یا ازتون گل دزدیدن؟؟

خدایا شکرت واسه داده ها و نداده هات❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا من دوبار از اینا که تو فضای سبزه شهرداریه

تخم روی گلارو برداشت بکاره 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

هفته‌ی معلم همیشه میرفتیم از توی حیاط یه همسایه ها گل میچیدیم😅

نامرد فهمیده بود و کمین گرفته بود برامون تا رفتیم بچینیم با دمپایی افتاد دنبالمون 😂

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

من اگه جای عمومی باشه  اونم انقدر اون گل بزرگ باشه که یه قلمه ازش بگیرم مشکلی نباشه می چینم ولی جای خصوصی اصلا واقعا دزدی حساب می شه!!!!!  به کسی هم معمولا گل نمی دم!! 

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

وای نه😂😂

فقط یکی دوبار همسرم از تو بلوار گل رز چیده برام😅😅❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

مگه میشع کسی از  چهارراه فلکه گل نکنده باشه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

خب اجازه میگرفتی

داستان همونه که طرف میگه تو باغ میوه بخوری حلاله اما ببری حرام برا همین کل فامیل رو میبره باغ مردم😂

من درخت یا گل مال خونه شخصی باشه نه برنمیدارم اما مال دولت چرا😂😂البته درحد یکی دوتا دونه گل

کلا دلم نمیاد بچینم قشنگه همونجوری تو خاک

ولی برای کاشت خوبه ببری حلاله حلاله😂

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗
اره مامان من عاشق گل و گیاه فقط کافی چشمش به یه گل که نداره بیفته حتما برمیدار هرچی ام بهش بگیم نکن ...

بهش بگو اگه طرف بفهمه چقدر بده واسه ادم شاید دیگه نکنه

خدایا شکرت واسه داده ها و نداده هات❤
2706