2733
2734
عنوان

بلاگر بودنو دوس دارم

214 بازدید | 13 پست

خیلی دوس دارم یه پیج بزنم تو ا ینستا و پیجم بالا بره و ازش کسب درامد کنم خیلی نیاز ب یه درامد دارم حتی شده ماهی۵۰۰😥دوقلو دارم نمیتونم برم جایی سرکار

از۹۶اینجاعضو بودم                                           (واسم دعا کنید تموم مشکلاتم حل بشه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر توانایی و روحیات اینکه تمام زندگیتو بریزی وسط اینستا و هر کسی هم از راه رسید یه نظری در موردش بده شغل خوبیه! بیخیالی داشتن اعتماد به نفس بالا و مهارت فن بیان و تظاهر مهم ترین فاکتور هاش هست

دل مرنجان! که ز هر دل به خدا راهی هست...

منم خیلی دوس دارم 

ی بار به مامانم گفتم گفت ما ابرو داریم تو این شهر حالا بیا برو عکس هاتو دست به دست کن😐

دیدشون خیلی سنتیه😬

من برا درآمدش نیستم کلا دوس دارم 

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊
خب بزن ی پیج منم فالوت میکنم

عزیززززم

مگه الکیه باید یه محتوایی باشه تا پیجم بره بالا

از۹۶اینجاعضو بودم                                           (واسم دعا کنید تموم مشکلاتم حل بشه)

موفق میشی حتما به شرطی که محتوا داشته باشه پیجت مثلا میتونی از اپلیکیشنای اشپزی مثل سرآشپز پاپیون دستورپختای غذا دسر این چیزا پیدا کنی و اموزش بدی 🤗

نمیدونم کاربری چندممه   من یه تپلی شادم  
2738
اگر توانایی و روحیات اینکه تمام زندگیتو بریزی وسط اینستا و هر کسی هم از راه رسید یه نظری در موردش بد ...

آره باید حتما این روحیه رو داشته باشن

من خودم به شخصه نمی تونم❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
عزیززززم مگه الکیه باید یه محتوایی باشه تا پیجم بره بالا

خونه شیک و لاکچری و دوقلو یا سه قلو داشتن.کافیه برای پیج زدن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........