2726

من که مبگم از اول مال دیمن بود

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاملا موافقم😁

اون یکی داداشه خیلی نچسب بود 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
کاملا موافقم😁 اون یکی داداشه خیلی نچسب بود 

من خیلی خوشم میومد سر دخاره دعوا میکردن یا دته اون سکانسو استیفن گفت تا هروقت دلت بخواد میتونی عاشقش بمونی ولی نمیتوی احترامشو به دست بیاری دیمنم عصبانی شدو

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
من خیلی خوشم میومد سر دخاره دعوا میکردن یا دته اون سکانسو استیفن گفت تا هروقت دلت بخواد میتونی عاشقش ...

اوهوم🤩

وایی من عااااااشقه دیمین بودم شدییییدا اصن ی وعضی😂به الینا هم حسودیم میشد

اصن دیمین خیلی عشقش قشنگترو با احساس تر بود از اولش این استیفن باید میرف با اون دختر بلونده ک اسمشو یادم نی😬

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706