1874
1823
عنوان

l am لاکچری 😊+عکس

465 بازدید | 24 پست

بفرمایید چای لیمو بفرمایید تو رو خدا تعارف نکنید😜😜😜😁

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
بره جایی ک درد وغم نباشه:)

چی؟

شرح حال من......            کسیکه  سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده... شکستن اعتمادشو وقتی خیلی جَوون بوده...شاید به هر کی دل بسته ازش بد جوری رنجیده...

یدونه هم شیرین کن بفرست واس من 😋

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   بعداز چندماه چشم انتظاری خدا روز عید فطر بهم عیدی داد💙 یه گل پسر که به زودی میاد بغل مامانش 💙 اگر زحمتی نیست برای سلامتیش یه صلوات مهمونم کنید ممنون❤ ان شاالله همه منتظرا به زودی زود مادر بشن و این حس خوبو تجربه کنن 😍 اللهم صل علی محمد و آل محمد
این که همش ابلیموه  چاییش کو

😜😂😂😂 چرا یخورده چایی هم هست😂😂😂

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
1826

نکُشیمون لاکچری 😆

رویای مرگ،شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی،،،                                                                انسانهای ساده را احمق فرض نکنید،،،باور کنید آنها خودشان نخواسته اند کههفت خطباشند......                                                             🌨️⁩زاده ی زمستان⁦🌨️⁩ 
یدونه هم شیرین کن بفرست واس من 😋

چشمممم الان برات پستش میکنم😌😹😹😹😹😹😜

وای لعنتیه پزووووو این حجم از لاکشری بودن رو چطور تو خودت گنجاندی؟😫

با زحمت خواهر زحمت فراوان 😹😹😹😌

1899