2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خودم قبلا درکی از عشق نداشتم اصلا باور نداشتم کسانی مث رمانا عاشق بشن عاشق واقعی

اما یه روز خودم عاشق شدم و...

الان در بلاتکلیفی هستم یعنی نمیدونم پسر مقابلم عاشقمه یا نه چون اصلا بروز نمیده بعضی وقتا خیلی روم غیرتی میشهو ذوق مرگگ میشم بعضی وقتام مغروره 

دخترا زود عاشق میشن و خیلی احساسین

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒
خودم دخترم. پدرم عاشق دختر خالش بود اولین عشقش بود باور نمیکنی وقتی داشت فوت میکرد گفت میخوام اون رو ...

بیچاره مامانت  

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
2738
خودم دخترم. پدرم عاشق دختر خالش بود اولین عشقش بود باور نمیکنی وقتی داشت فوت میکرد گفت میخوام اون رو ...

من اگه ببینم بابام اینطوریه خودم درجا وداع را دارفانی میگویم😑😑

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒

پسرایی که تو فامیلشون دختر زیبا و خوش اخلاق دارن احتمالا اینا یه دور عاشق دخترای نزدیکشون مثل همون فامیل درو همسایه  حتی دانشگاه شدن

پس زودتر ازدواج کنیم تا کمتر عاشق بشن و عشق اولشون (عمرا)خودمون باشیم  

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
دوستته الان ؟

بعضی وقتا دعوا داریم بعضی وقتا دلداری میدیم بهم اما من اصلا از حسم نمیگم اونم نمیدونم

2706