2703
2553
عنوان

بچه برادرم کرونا گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 33 پست
اولش از اسهال استفراغ و تب و سرفه شروع شد بعد هی میگفت نفسم نمیاد بردنش بیمارستان بعد هی میگفت قلبم ...

حتما گلم براش حمد نیخونم 😔😔

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا یا خودت رحم کن انشالله که زود خوب بشه، تست داده مثبت بوده؟

اسکن ریه گرفته بودن مشکوک بود بعد ازمایش داد مثبت شده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
2456
بنده خدا این پرستارا و دکترا چه گرفتاری شدن  از جون خودشون و خانوادشون گذشتن کاش مردمم یه خورده ...

بخدا هیچ رعایت نمیکنن هرچی میگن ماسک بزنید بچه نفرستید مدرسه هیچ به هیچ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا هیچ رعایت نمیکنن هرچی میگن ماسک بزنید بچه نفرستید مدرسه هیچ به هیچ

خدا خودش یه راه نجاتی بفرسته، باورت میشه برادرم از فاصله دو متری پسرم و نشناخته بود، همش نشستیم تو خونه قطع رابطه ایم میسوزیم به پای بیشعورایی که رعایت نمیکنن

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
2714
در عرض چند روز این علائم و داشت

فکر کنم ۳،۴ روز اینجوری بود پدرش میگفت نبریم بیمارستان بهتره چون ممکنه بدتر بشه دیدن خوب نمیشه داره بدتر میشه بردن بیمارستان بیمارستان گفت اول باید سی تی بده مشکوک بود بعد ازش تست گرفتن مثبت بود اومد خونه هی نفس بند میومد بردن بیمارستان توی بیمارستان حق ملاقات نداشت فقط پدرش میرفت وضعیتش چک میکرد هی میگفت قلبم درد میکنه زده بود به قلبش الهی بمیرم براش تو کما به زور دستگاه زندس تورو خدا دعاش کنید😔😭😭😭😭 این بچه اینقدر مظلوم بود خجالت میکشید تو چشمای کسی نگاه کنه الهی عمه فدات شه 😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706