2726
عنوان

اونایی ک ایفون دارن یه لحظه

60 بازدید | 10 پست

خانما ببینین تل گرام یه بار نصب شده بعد پاک کرده ولی هنوز برنامش روی گوشی هست بعد یه چیزی هس نوشته ک یک پیام درانتظارشماس پ روکسی رادانلود کنین تا ببینید تاریخشم واسه مه هست زده کنارش 

ارموبایلی پرسیدم‌گف میشه همچین چیزی میخاسم ببینم شماها تجربه ای دارین ک‌میشه یان

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ایشون از گوشی سر در میاره؟

شمانمیدونین؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
برنامه رو حذف کن دوباره نصبش کن یا به جای پروکس ب فیلت ر شکن دان کن

میخاستم ببینم میشه اصلا برنامشو نصب فقط تو گوشیت داشته باشی ولی وصلش نکرده باشی داین چیزا بیاد یات؟

یعنی شماره و اینا نداری فقط برنامشو داری پیام بیاد؟ ن امکان نداره

اره داشته پاک کرده 

موبایلی گف میشه 🙁🙁هنگم نمیدونم خودمم

یعنی شماره و اینا نداری فقط برنامشو داری پیام بیاد؟ ن امکان نداره

بعد اخه تاریخ کنارشم زده مه