2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نیت کن

بعد ایشون میشه برای منم بگیرین؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
کارم خوبه و درآمدم هم خوبه ولی مدیرم چند وقته اذیتم می‌کنه و رفتارش بد شده می‌خوام استعفا بدم. ولی ...

خب اول کارو پیداکن

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2738

عزیزم خودت میدونی

ولی استخاره گاهی درست نشون نمیده 

من یک امام جمعه شهرمون پرسیدم و اون هم گفت اگر برای برخی کارا استخاره نگیری بهتره چون اگ درست درنیاد شاید ایمانت نسبت ب خدا کم شه و همونجا ی داستان تعریف کرد

گفت یبار مردی پیش امام باقر میره و میگه برام استخاره بگیرید ب این سفر برم یا ن امام استخاره میگیره و میگه بد اومد ب سفر نرو

ولی اون مرد میره ب سفر و سود خوبی هم میکنه از سفری ک رفته بعد میاد پیش امام باقر میگه من سفر رو رفتم و سود خوبی هم کردم

امام باقر میفرمایند درسته و تو اون سفر یک نماز صبحت قضا شد ب همین دلیل اون استخاره ای ک برات گرفتم بد درومد

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706