2737
2734
عنوان

بچه ها میشه کمکم کنید؟ فک کنم اعتیاد پیدا کردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید بری کمپ😂😂 هر سری هوس پیتزا کردی پپلشو‌از شوهرت بگیر بنداز تو‌قلک وقتی ببینی پس اندازت زیاد ...

خخخ هر دفعه میخوام پس انداز کنم

هی میگم حالا پول به دونه پیتزا به کجام میرسه؟؟؟ 

خخخ میرم میخرم😂😂

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
واقعا؟؟؟  ینی دوس نداری اصلا؟

چرا دوست دارم ولی خودم درست میکنم اونم شاید ماهی دو بار ....

ولی کلا غذای بیرونی نمیخورم به هیچ وجه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728
آدم نمیشم اینجوری  الان همش پنیر پیتزا جلو چشممه اون مواد خوشمزه اش وای لعنت بهت پیتزااااااا

😶میخوای اعتیادت رو سوق بده سمت کباب

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
خودت تو خونه درست کن بجای سوسیس کالباس مرغ بزن پنیرشم کم بزن😘

تا دلت بخواد درست میکنم😂😂

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

چجوری هفته ای سه بار😐من یه نصفه میخورم رو دلم سنگینی میکنه

برین باهم دوتا فلافل عاشقونه بزنین کیفشو ببرین😂

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗
2738

😂😂من شوهرم نمیزاره فست فوت بخوریم 🙁😬

یه هفته میخوریم کلی غر میزنه میگه این همه غذای خوب اینا چیه میخورین 🙁فردا مریض بشین من چیکار کنم 

واس همینه 🤣🤣دو هفته ی بار

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
بگو شوهرت ببندت به تخت

مگه اینکه دیگه همین کار بکنم تا از سرم بیوفته

ی بار پیتزا با دوغ خوردم تا دو ماه حالم از پیتزا بهم میخورد😊😂

خخخ هر دفعه میخوام پس انداز کنم هی میگم حالا پول به دونه پیتزا به کجام میرسه؟؟؟  خخخ میرم میخ ...

من دیواااانه پیتزام 

ولی هر سری میخوام سفارش بدم یاد این میفتم‌مستاجرم واز همه اطرافیانم عقب تریم

قصه رو‌هندیش میکنم نمیخرم😂😂😂

من  خیلی ولخرج بودم ولی یه سال واقعا اوضاع بهم‌ریخته دیگه یه خرده مراعات میکنم

😂😂من شوهرم نمیزاره فست فوت بخوریم 🙁😬 یه هفته میخوریم کلی غر میزنه میگه این همه غذای خوب اینا چی ...

وای شوهر من برعکسه

مثلا شبا که از خونه مامانم برمیگردیم.. تو راه خونمون فست فودیه... بهم میگه: بنظرت امشب گول بخوریم یا ن؟؟ منم از خدا خواسته میگم اره 😂😂😂😂

2706