2726

خانومایه دختری از آشناهامون شوهرش در خواست عدم تمکین داده جلسه اول دادگاه گفته از حق حبسم استفاده میکنم رای ب ایشون داده قاضی

ولی شوهرش تجدید نظر زده چون اینا رابطه از پشت داشتن و دختره هم انکار کرده الان برن دادگاه میفرستن پزشکی قانونی؟یا ب دختره میگ قسم بخور؟ب خاطر قسم خیلی ناراحته اخه

بزار عرق عضویتت خشک بشه😂

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختره انکار کرده ک رابطه از پشت داشتن منظورم اینه ک قاضی میفرسته پزشک قانونی یا میگ قسم بخور؟

دوست عزیز انکار زبانی دختر عدم تمکین او رو ثابت میکنه. چون انکار رابطه ست. نیازی به اثبات خاصی نیست  . به نفع شوهر تمام میشه و عدم تمکین هم ثابت. تمام.

مگر نمیگویید شوهر گفته عدم تمکین. حالا اینکه رابطه از  حالا هرجا ثابت بشه.... به نفع زن هست... ...

چون خونه باباشه هنوز عروسی نگرفته اگ رای دادگاه ب نفع مرد بشه میره ازدواج مجدد میکنه و نفقه بهش تعلق نمیگیره

فقط رابطه از دبر داشتن دوران عقدن

ببینید الان تلاش مرد ساقط کردن حق حبس ایشون خواهد بود. درسته؟ 

پس مبره پزشکی قانونی. حالا اینجا اختلاف نظرهای زیادی وجود داره. برخی میگن اصل بر بکارت هست:

"پزشکی قانونی بکارت را مورد آزمایش قرار خواهد داد ولی در بعضی از محاکم اگر اثبات شود که رابطه از پشت بوده است نیز قاضی میگوید که به دلیل داشتن رابطه دیگر نمیتوان از حق حبس استفاده کرد و سلیقه ای عمل میکنند ولی اصل بر بکارت است."

2706