2726
عنوان

کیا معتقدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 65 پست
یسوال برامن پیش اومد اگه اینجا برابر نداده خب خدا که عادله حقش رو تواون دنیا میده؟؟یه سریا بدون ای ...

من واقعا اعتقاداتم سست شد

خدا تو این دنیا هوا بعضیا رو نداره

کاش دلها در چهره ها بود.....
میشه توضیح بدید؟ یعنی ازدواج قسمته و از پیش تعیین شده؟

اینومیتونم بگم درموردازدواج خودم خیلی خواستگارداشتم هرکدام به یه بهونه ای جورنمیشدامابعدآشنایی باشوهرم بااینکه خیلی تفاوت داشتیم اماهیچ کس اعتراض نکردهمیشه عمه ام میگفت اگه دونفرقسمت هم باشن توسرنوشت هم باشن انگاری دهنه همه بسته میشه خداخودبه خودهمه چی روجورمیکنه واسه به هم رسیدنشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شایدم یکی اسیب ببینه و رشدی نکنه همه مث هم نیستن من خیلیارو دیدم بعد روابط ناموفق یا شوهر بد دست به ...

خب لونا قوی نبودن دنیا همینه ضعیفا نابود میشن اونی ک قویه در بدترین شرایط هم بهترین کار ممکنه میکنه برای بقا  قانون زندگیه این رنج برای همه انسان هاست فقط درجاتش و نوعش فرق دارخ

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
من واقعا اعتقاداتم سست شد خدا تو این دنیا هوا بعضیا رو نداره

من اینو نمیگم شاید خدا بیشتر هوای مارو داره تا اونا که تو پول غرق شدن 

و دل ما شاید بیشتر با خدا باشه تا اونا 

ولی ناامید نشو 

ما خیلی کوچیک تراز اونیم که بخوایم به حکمت خدا پی ببریم

ان شاالله همه چی درست میشه

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗
یسوال برامن پیش اومد اگه اینجا برابر نداده خب خدا که عادله حقش رو تواون دنیا میده؟؟یه سریا بدون ای ...

من جایی خوندم کسایی که از نعمتا تو این دنیا محروم شدن یا کسایی که هر چقدر دعا کردن مستجاب نشده تو اون دنیا خدا چند برابرشو میده بهشون دیگه راست و دروغشو نمیدونم .الان این خانمی که من میگم خواهراش همه زن سوم چهارم یه مرد بیوه شدن ولی این یکی حتی بیوه هم نرفت براش 😑😑

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
اینومیتونم بگم درموردازدواج خودم خیلی خواستگارداشتم هرکدام به یه بهونه ای جورنمیشدامابعدآشنایی باشوه ...

من یه خواستگار برام پیدا شد خیلی سطح مالی خوب داشتن منم خودشو دوست داشتم واقعا

سه بار خواست بیاد خواستگاری دوبارش فامیل اونا فوت کرد یه بار فامیل ما آخرشم رد شد به دلیل خیلی جزیی همه هم ناراضی و الکی بدشو میگفتن

یعنی قسمت من نبوده؟

من جایی خوندم کسایی که از نعمتا تو این دنیا محروم شدن یا کسایی که هر چقدر دعا کردن مستجاب نشده تو او ...

بنده خدا 

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗
من یه خواستگار برام پیدا شد خیلی سطح مالی خوب داشتن منم خودشو دوست داشتم واقعا سه بار خواست بیاد خو ...

معلوم نیست شایدالان وقتش نیست

مایه فامیل داریم پسره رفته خواستگاری یه دختربایه بهونه کوچیک جورنشده بعداون چندجادیگه هم رفته خواستگاری امابعددوسال دوباره برگشته باهمون دخترازدواج کرده الان دوتابچه دارن انقدرخوشبختن کل فامیل همیشه ازخوشبختیشون میگن خیلی به هم میان به نظرمن قسمتشون این بوده بعددوسال به هم برسن

نه  اشتباهه ازدواج قسمت نیست انتخابه

انتخاب بین چی با چی؟ وقتی با هرکسی اشنا میشیم یا اونا مارو پسند نکنن یا ما نخوایمشون . 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
معلوم نیست شایدالان وقتش نیست مایه فامیل داریم پسره رفته خواستگاری یه دختربایه بهونه کوچیک جورنشده ...

یعنی ممکنه برگرده؟

هنوز شمارمو داره و استوریاش میاد

2706