2737
2739
عنوان

وابستگی نوزاد از چه موقعی دقیق

773 بازدید | 29 پست

سلام خسته نباشید دخترا وابستگی نوزاد از کی شروع میشه 

آقا من پسرم ۲ماهش بود غریبی میکرد اما بعدش الان ک ۶ماهش به هیچ عنوان غریبی نمیکنه من ناراحتم از این موضوع چیکارکنم تو بغل همه میره بجز تو بعل من شیر خودمم رو هم میخوره 

بچه من ۹ ماهشه تقریبا اصلا غریبی نمیکنه

یعنی ۲۰ روزه من کرونا گرفتم کلا پیش مادرشوهرمه 

بچه ای که کاملا تامین عاطفی بشه ، اینجوریه که راحت بغل همه میره

در ضمن بچه عاشق شماست ...هیچ وقت فکری جز این نکن 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم وابسته هستش فقط بعله همه راحته براش مهم نیست یه روز اگه کنارش نباشی بی قراری میکنه مطمئن باش

اخه دوست دارم بعل کسی نره نمیدونم چرا حرص میخورم خواهرشوهرهام همبنطور میگیرنش دیگه بهم نمیدنس نق میزنه حاصرنیستن بهم بدنش 😣😢

بچه من ۹ ماهشه تقریبا اصلا غریبی نمیکنه یعنی ۲۰ روزه من کرونا گرفتم کلا پیش مادرشوهرمه  بچه ا ...

باشه عزیزم اره بنطرم بخاطر اینه که من دورشم واقعا منو دوست داره؟

من دیگه شک کردم 

2738
پسر منم از ۴ ماهگی بغل همه میرف  تازه بیشترم ب پدرش وابسته اس😂 من درجه دومم  اگه شوهرم ...

من زورم میاد ما تو همه چی درجه دوم باشیم 

مادرش اینا درجه اولن برای هرخبری 

همسر درجه دوم 

۹ماه بچمون رو اوردیم راحت بره بعل اینا بخدا زوره باز درجه دوم بسیم

اخه دوست دارم بعل کسی نره نمیدونم چرا حرص میخورم خواهرشوهرهام همبنطور میگیرنش دیگه بهم نمیدنس نق میز ...

وتی اینو گفتی یاد یه چیزی افتادم پسرم تازه دنیا اومده تا یه ذره گریه میکرد مادرشوهرم میگرفت نمیداد بمن 

خب منم مادرم دوس داشتم خودم ارومش کنم قلقشو پیدا کنم 

چن ماه اینجوری اخرش از کوره در رفتم داد زدم گفتم نمبدددم بزار ببینم چجوری اروم میشه اخه

امضا در حال ساخت....
وتی اینو گفتی یاد یه چیزی افتادم پسرم تازه دنیا اومده تا یه ذره گریه میکرد مادرشوهرم میگرفت نمیداد ب ...

خوب کردی داد زدی بخدا حق ماست دیشب باشوهرم بحثم شد همش طرفدار خانوادش بود گفتمش مادرت چه گوهی انقدر مادرم مادرم میکنی بعد زد تو صورتم 

دیکه به خودم قول دادم پسرمو وابسته خودم کنم ک شوهرم اگر روزی زدم بهش بگه تو چه پدری هستی ک مادرمن رو میزنی خیلی نارحتم از دیشب خوب کردی داد زدی منم وقتی زایمان کردم نزاشتم بگیرنش خیلی ادیتم کردن

اصلا شک نکن 

باسه عزیزج خداروشکر اخه باشوهرم ک زندکی کردم اعتماد بنفسمو خیلی پایین اورد یه جورایی باهلش زندگی میکنم اما بی کسم 

گفتم حداقل خدابهم بچه داده اعتمادبنفسمو برگردونه 

2706