2726
عنوان

شوهرم از خونه بیرون کرد توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 4689 بازدید | 152 پست
بعدم میگی شوهرت ازشون پول میگیره حتما با خانمای متاهل دوس میشه و اخاذی میکنه چطور این همه مدت میدونس ...

نمیشه گفت اخاذی چون با میل خودشون بهش میدن عزیزم اکثر واسش هدیه میگیرنو غیره شغلش ک این نیست

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
میخوام جدا شم ولی وضع مالی پدرم خوب نیست مادرم بیچاره اینقد تو زندگی سختی کشیده ک غصه من پیرش میکنه ...

خیاطی ک میتونی یادبگیری شروع کن ب خیاطی کردن در کنارشم دوباره درس بخون .. بخدا ارزشت خیلی زیاده حیفت ک ب پای این مرد تموم بشه

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون هروقت ازش چیزی میبینم انکار میکنه و... منم واقعا دیوونه شدم باکنترل محکم چندتا زدم توسرم ک دخترم ...

خوب عزیرم این چه کاریه جلوی بچه اول بنظرم یه مدت زیر نظرش بگیرین تعقیبش کنین و سر بزنگاه بگیرنش ابنجوری نمیتونی زیرش بزنه الان هر چی بگین انکار مبکنه و مدرکی هم ندارین

2728
اره نمیتونستم بدون بچم ولی الان خونه بابامم تو این وضعیت کرونا خیلی میترسم بخاطر بچم میدونم اگه دختر ...

بزار اتیش بزنه به جهنم.راحت میشی مرد خائن

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
جون بچه ت سعي نكن از شوهرت دفاع كني.يا دنبال بهانه باشي برگردي.واقعا حرفي ديگه ندارم.حالم بد شد

منم دلم نمیخواد برگردم حتی اگ برگردم فقط ب این شرط ک تو ی خونه زندگی کنیم تا این اوضاع تموم بشه 

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
بزار اتیش بزنه به جهنم.راحت میشی مرد خائن

خودشو ک بزنه اصن برام مهم نیست ولی سر منم ی بلایی میاره از طرفی پدرم پشتم نیست 

نمیشه گفت اخاذی چون با میل خودشون بهش میدن عزیزم اکثر واسش هدیه میگیرنو غیره شغلش ک این نیست

از کجا میدونی با میل خودشون میدن؟ عاشق چشو ابرو شوهرت ک نیستن خانما معمولا با یکی دوس میشن ازش پول میگیرن ن اینکه پول بدن بعدم خانما اینقد خودشون خرج دارن ک خرج هیچکی نمیکنن مگه اخاذی

میخوام جدا شم ولی وضع مالی پدرم خوب نیست مادرم بیچاره اینقد تو زندگی سختی کشیده ک غصه من پیرش میکنه ...

بعدم طلاق ک عیب نیست تو شرایطی ک تو داری ...غصه خوردن ندارن بهتره از اینک از دست اون مرد ازاد بشی تازه با پول مهریت هم میتونی خیلی کارا بکنی؟

مهریت چقدری هست؟

ای کاش بتونی ثابت کنی کارای شوهرتو ک تو دادگاه بچه رو ب تو بسپارن ثابت بکنی سلامتی اخلاقی نداره

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

واقعا نمیتونم درک کنم یه زن یا مرد متاهل چجور به خودشون اجازه میدند با ناموس کسی دیگه بپرند

خیییییلی آدم خدانترس و بی وجدان باشه چجوری از اون دنیاشون نمیترسند آخه 😣

شوهرت باید به تو جواب بده نه تو مهریه اتو بگیر زندگی کن

اگ من بخوام طلاق بگیرم مهریه بهم نمیدن بابامم نمیزاره طلاق بگیرم اون منو زده از خونه بیردنم کرده صبحش بابام رفته پیشش با۶م رفتن نهار خوردنو خیلی عادی اصلا انگار ن انگار

خودشو ک بزنه اصن برام مهم نیست ولی سر منم ی بلایی میاره از طرفی پدرم پشتم نیست 

پدرت چرا پشتت نیست مگه میشه پدر ببینه دامادش چطور ادمیه بعد ازش حمایت کنه 

پشتت بود که نزاشت اونجا بمونی 

اگ من بخوام طلاق بگیرم مهریه بهم نمیدن بابامم نمیزاره طلاق بگیرم اون منو زده از خونه بیردنم کرده صبح ...

پس باید کلا بری یه جای دیگه زندگی کنی 

یا بری خونت مدرک جمع کنی پول جمع کنی 

مستقل بشی 

مگه دست باباتو نزاره طلاق بگیری 

بعدم طلاق ک عیب نیست تو شرایطی ک تو داری ...غصه خوردن ندارن بهتره از اینک از دست اون مرد ازاد بشی تا ...

اگه بخواد ثابت کنه باید الان یه جوری وانمود کنه که دست از پا درازتر برگشته خونه 

ولی حواسشو جم کنه و از شوهرش مدارک لازم جمع کنه که به دادگاه ثابت بشه شوهرش از نظر اخلاقی سالم نیست اونوقت هم مهریشو میتونه بگیره هم بچشو

هرچه دادم به او حلالش باد، غیر از ان دل که مفت بخشیدم، دل من کودکی سبکسر بود، خود ندانم چگونه رامش کرد، او که می گفت دوستت دارم، پس چرا زهر غم به جانش کرد...کاربر donna_1988 هستم
بعدم طلاق ک عیب نیست تو شرایطی ک تو داری ...غصه خوردن ندارن بهتره از اینک از دست اون مرد ازاد بشی تا ...

واسه همین میگم مدرکی ندارم اونم ک طلاق نمیده بعدشم ازش میارسم چون دیوونس واقعا هر کاری ازش بر میاد خونرو ب اسم من زده ک تقریبا ۷۰۰ تومنی میشه مهریم ۴۱۴ تا سکه اس ولی میدونم اگ بخوام جدا شم باید خونرو بزنم ب اسمش مهریه هم بهم نمیده

2706