2733
2734
عنوان

شوهرم از خونه بیرون کرد توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 4689 بازدید | 152 پست

من جلو در با وسایلام منتظر بابام بودم اونم دخترمو بالا بغل کرده بود راه میرفتبابام اومد متاسفانه بابام چون خودش مثل شوهرم رفت پیش اونو خیلی عادی پرسید چی شده اونم همه چیو انداخت تقصیر من بابام صدام کرد ک بیا بالا وسایل بچرو بردار منم رفتم ک بردارم حزاشت گفت حق نداری بچرو ببری منم گفتم باشه نمیبرم بابا پاشو بریم

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین به انسانیت و شعورتون واقعا 

مرسی

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
2731

وقتی دید کوتاه نمیام و میخوام برم واقعا ب بابام گفت بچرو هم ببرین میام تکلیفشو مشخص میکنم

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
چرا این زنا انقد بی عرضه شدن؟😐😐😐😐😐

اوهوممم

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
وقتی دید کوتاه نمیام و میخوام برم واقعا ب بابام گفت بچرو هم ببرین میام تکلیفشو مشخص میکنم

وای خوب شد بچه رو آوردی وگرنه مادر نمیتونه تحمل کنه

2738

[QUOTE=155884360]ببين اسي جان.مشخصه دو سال با زنه دوسته.حالا الان داره بي حيايي ميكنه روشو وا كرده.حتما زنه ميخواد جد ...[/QUOTE

شوهرم اصلا اهل ازدواج کردن نیست حتی اهل عشقو عاشقی نیست اینقد دخترمو دوس داره ک حاضره تو جهنم زندگی کنه ولی دخترم یه ثانیه گریه نکنه تو این دوسال جز اون زنه هم با چندتا زن دیگه دوست بوده مطمعنم چون بیشتر ازشون پول میگیره

وای خوب شد بچه رو آوردی وگرنه مادر نمیتونه تحمل کنه

اره نمیتونستم بدون بچم ولی الان خونه بابامم تو این وضعیت کرونا خیلی میترسم بخاطر بچم میدونم اگه دخترم چیزیش بشه شوهرم دیوونه میشه در حدی ک خودشو اتیش میزنه 

2706