2726
😐💃🕺

جمله اول امضات واقعا الان بدرد میخوره😶💔

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا نروماده ها قاطین 😂😂😂تغییر شده اینجادختر پسر قاطیه...😉😂😂😗

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2728
😂😂👍👍

ع تو😐

فک کنم تو با ژینا دوس بودی دیگ اوهوم؟ 

چرا اینطوری شده چرا دیگ نمیاد هوم؟😶

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
😑😑😑😂👌 لنتی خودمو میخوام ببرم تحویل تیمارستان فارابی بدم! هرکیم بیاد جلو رام آتیشش میزنم🔥

فارابی مگه برا چشم نبود؟🤔😂😂😂

اره  نی نی سایت دیگه نمیاد؟

آخرین بار فک کنم س چار روز پیش دیدمش 

منم ک همیشه اینجا پلاسم😶

کلا چرا یهو قاطی کرد چشه😑

عه چه قشنگ فهمیدی که این خیلی به درد خودت میخوره خیلی جالب بود برام

😂😂باعشه بابا ناراحت نشو شوخی بود😗

2706