2737
2734
عنوان

شله مشهدی🥺🥺+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2828 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اگه خیلی هوس کردی نمیشه یه ذره خودت درست کنی بخوری؟؟

خیلی زحمت داره مثلا ما هرسال ساعت 12،1 شب میذاشتیم شب بعد ساعت 8 اماده بود 

بعدشم اشپز مخصوص داره و... 

میشه درست کرد ولی زحمتش زیاده و مثل اون نمیشه 

سلام سلام مامان های خوشگل🙋‍♀️ ما تولیدی سیسمونی نوزاد داریم سرویس نانان🐻، سرویس خواب و کلی اکسسوری جذاب دیگه🤩 به قیمت عالی و عمده خوشحال میشم تو اینستاگرام پیجم رو دنبال کنین و کارامو ببینین🥰اگر خواستین برای نینی هاتون سفارش بدین 😘میتونین من و تو اینستاگرام با آیدی Ninijoon_vahidian یا کالای خواب نینی جون پیدا کنین🐣🐣عکس پروفایل هم جوجه است🤩🤩🐣🐣🐣
2731
چرا قیمه ها روریختین تو حلیما

شله اون قیمه با شله معرکست

سلام سلام مامان های خوشگل🙋‍♀️ ما تولیدی سیسمونی نوزاد داریم سرویس نانان🐻، سرویس خواب و کلی اکسسوری جذاب دیگه🤩 به قیمت عالی و عمده خوشحال میشم تو اینستاگرام پیجم رو دنبال کنین و کارامو ببینین🥰اگر خواستین برای نینی هاتون سفارش بدین 😘میتونین من و تو اینستاگرام با آیدی Ninijoon_vahidian یا کالای خواب نینی جون پیدا کنین🐣🐣عکس پروفایل هم جوجه است🤩🤩🐣🐣🐣

بله من عاشق سینه چاک این غذام😍فک کنم برم خارج تنها خوراکی که دلم تنگ بشه واسه خوردنش همین شله با قیمه باشه

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 
2738
خیلی زحمت داره مثلا ما هرسال ساعت 12،1 شب میذاشتیم شب بعد ساعت 8 اماده بود  بعدشم اشپز مخصوص د ...

نه بابا می شه کم درست کرد اصلا زحمت نداره

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
بعضی مغازه ها میفروشن ما بیشتر وقتا بابام میخره  بخرین شماهم خب اگه هوس کردین

من اصلا ندیدم تاحالا فقط تومشهده اصفهان نیست؟

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙
بعضی مغازه ها میفروشن ما بیشتر وقتا بابام میخره  بخرین شماهم خب اگه هوس کردین

اره کترینگ ها دارن ولی به نظرم ماله محرم طعمش خاصه 😉😁

عزیزم رستوران چهار فصل، هر روز ١٢ظهر تا ١٢ شب شله داره. کیلویی 21 هزار تومن. طعمش هم خوبه نسبتا. فعلا بگیر یه کیلو بخور تا نمردی. چون منم داشتم میمردم شوهرم یکی دو هفته پیش کشف کرد اونجا دارن برام گرفت. 

2706