2726
عنوان

دکتر دماغ کی سراغ داره😂؟؟

204 بازدید | 31 پست

برای عمل بینی و قیمت مناسب کسی دکتر خوب سراغ داره؟ حالا یا قم باشه یا تهران فرقی نداره ولی چون ریسکه بالاییه و ممکنه تر زده بشه تو قیافم باید یکی باشع که مطمئن باشه  ، کسیو سراغ ندارید؟؟

منمم خیلیییی دوست دارم عمل کنم ولی میترسم...عمل کنم قیافم از این رو به اون رو میشه🤕

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دقیقاااا ، خدا با دماغای ما شوخی بدی کرده ، بینیت استخونیه؟ یا گوشتی

همه نوع😐😂

بخدا نمیدونم چیه اصن... بالاش استخونیه نوک دماغم گوشتی .غضروفی😐

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

دکتر لیلا اسلامی تخصصش گوش و حلق و بینیه از 10 سال پیش عمل میکرد خودمم یک ماه و نیم پیش عمل کردم پیشش یه مطب تو پاسداران داره یه مطب تو منطقه 17 اهل تبلیغاتم نیست پیج نداره گوگل بزنین میاره ادرس مطبشو

8 میلیون شد کلا

2706