2737
2734
عنوان

شخصیت شناسی از روی چشم 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا منم نظر بدید عشقا😈🥂🙊🔮🍫

نزدیک نیا جرت میدم😐

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2728

بی گناهومهربون عاشق خانوادتی هرکسم بدشونوبگه تیکه پارشون میکنی زیاددوست نداری توجمع شلوغ باشی بیشترتنهایی رومیپسندی بعضیو وقتاگله زیادداری ازهمه کسوهمچیز ازاینکه یکی زیاد بهت گیربده بدت میاد حاضرجواب

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
بی گناهومهربون عاشق خانوادتی هرکسم بدشونوبگه تیکه پارشون میکنی زیاددوست نداری توجمع شلوغ باشی بیشترت ...

دقیقاااااا😀😀😊😨 جمع شلوغم تا حدودی بستگی به ادمای توش دارهه😂😂😁ولی همشش درستهه

امضا ندارم انگشت میزنم😐☝تامام😐         
منو بگید بچا پروفمه

خودساخته ومهربون باهمه سریع دوست میشی دوست نداری دل کسیوبشکنی دل خودتم زود میشکنه باحوصله هستی ازدروغ متنفری بخصوص اگه نزدیکانت دروغ بگن

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
2738
2706