2733
2739
عنوان

نماز توسل و حاجت امام رضا کسی خونده؟

13861 بازدید | 22 پست

؟؟؟

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  

چند نوع داره کدوم رو بخونم؟

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نماز کن فیکون حضرت عباس هم خوبه، خواستی بگو دستورشو بذارم

اونو بلدم

2731
میشه بزاری بعد چندوقت حاجت میده شما خودت حاجت گرفتی؟؟

من خودم یکبار حاجت گرفتم

طریقه خواندن نماز حضرت ابوالفضل (علیه السلام)
سه نماز دورکعتی است، در هر رکعت بعد از حمد و سوره صد مرتبه یا حیُّ یاقیُّوم، بعد از سلام نماز تسبیحات حضرت زهرا علیه السلام، بعد از تسبیحات صد مرتبه صلوات بر حضرت ابوالفضل العباس، بعد با اشاره انگشت سبابه دست راست به جانب قبله کرده و صد مرتبه میگویی السلام علیک یا اباالفضل العباس علیه السلام بعد از آن سر به سجده گذاشته دو دست از سر بالا امده و ۲۵ مرتبه می‌گویی الهی به دو دست بریده اباالفضل عباس بعد حاجت خود را از آقا حضرت ابوالفضل بخواهید.
سه نماز نذر آقا کرده دو تا از نماز‌ها را ادا کرده و یکی از نماز‌ها را گرو نگه میداریم بعد از اجابت حاجت ادا می‌کنیم.

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
بعد چندوقت حاجت میده

دیگه زمان که تعیین نکردن عزیزم، من اوندفعه برای عمل قلب پدرم خونده بودم که خداروشکر عالی شد، ان شاءالله که خواست خدا با خواست دلت یکی باشه🌸

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2738

من ۲ بار نماز حاجت امام رضا خوندم 

از ته قلبم

یه بار حاجتم براورده شد ، منتظرم حاجت دومم هم براورده بشه 

برای من خیلی خوب بود 

زیاد هم طول نمیکشه شاید کمتر از ۱۰ دقیقه

حضرت امام رضا علیه السلام فرموده ‏اند: هرگاه دچار امر دشوارى شدى، دو رکعت نماز بخوان؛ در یک رکعت «حمد» و «آیة الکرسى» و در رکعت دیگر «حمد» و «إنّا أَنْزَلْناهُ فی لَیْلَةِ الْقَدْرِ»، سپس ‏قرآن را بردار و بالاى سر خود قرار بده و بگو: أَللَّهُمَّ بِحَقِّ مَنْ أَرْسَلْتَهُ إِلى خَلْقِکَ، وَبِحَقِّ کُلِّ ایَةٍ فیهِ، وَبِحَقِّ کُلِّ مَنْ‏ مَدَحْتَهُ فیهِ عَلَیْکَ، وَبِحَقِّکَ عَلَیْهِ، وَلا نَعْرِفُ أَحَداً أَعْرَفَ بِحَقِّکَ مِنْکَ، خداوندا؛ به حقّ کسى که او را بسوى آفریدگانت فرستادى، و به حقّ هر آیه ‏اى که در آن است، و به حقّ‏ هر کسى که او را در آن مدح و ثناء گفتى و به حقّ تو بر او، و کسى را نمى‏ شناسیم که آشناتر به حقّ تو از خودت باشد. ده ‏مرتبه: «یا سَیِّدی یا اَللَّهُ»، ده مرتبه: بِحَقِّ مُحَمَّدٍ، ده مرتبه: بِحَقِّ عَلِیٍّ، ده ‏مرتبه: بِحَقِّ فاطِمَةَ، ده مرتبه: بِحَقِّ الْحَسَنِ، ده مرتبه: بِحَقِّ الْحُسَیْنِ، ده‏ مرتبه: بِحَقِّ عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ، ده مرتبه: بِحَقِّ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ، ده مرتبه: بِحَقِّ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ، ده مرتبه: بِحَقِّ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ، ده مرتبه: بِحَقِّ عَلِیّ ‏بْنِ مُوسى، ده مرتبه: بِحَقِّ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ، ده مرتبه: بِحَقِّ عَلِیِّ بْنِ مُحَمَّدٍ، ده مرتبه: بِحَقِّ حَسَنِ بْنِ عَلِیٍّ، ده مرتبه: بِحَقِّ الْحُجَّةِ. اى سرور من؛ اى خدا؛ به حقّ حضرت محمّد صلى الله علیه وآله وسلم، به حقّ حضرت على ‏علیه السلام، به حقّ حضرت فاطمه ‏علیهاالسلام، به حقّ امام حسن‏ علیه السلام، به حقّ امام حسین ‏علیه السلام، به حقّ امام سجّاد علیه السلام، به حقّ امام محمّد باقر علیه السلام، به حقّ امام جعفر صادق‏ علیه السلام، به حقّ ‏امام کاظم علیه السلام، به حقّ امام رضا علیه السلام، به حقّ امام جواد علیه السلام، به حقّ امام هادى ‏علیه السلام، به حقّ امام حسن عسکرى ‏علیه السلام، به حقّ حضرت حجّت ‏علیه السلام. (و اگر چنین کردى) پیش از آنکه از جایت برخیزى، خداوند حاجتت را برآورده مى‏ سازد.(1)

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
من کن فیکون رو تاسوعا خوندم نماز امام رضا توی مشهد خوندم😧

خب چرا الان اينجوري هستين 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
حاجت روا نشدم هنو

ي ختم قران براي حضرت عباس بخون 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706