2737
2734
عنوان

چرا درخواست دوستی داددددین؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 47 پست

به منم چند تا اقا دادن ولی رد کردم .در خواست دوستی به خانما خلاف قوانین سایته لغوشون میکنن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراازآقایون اینقده میترسید مگه چ هیزم تری بتون فروختن ی جوری رفتارمیکنید انگاری مرداهیولان ،اونا قبل از اون ک مرد باشن انسانن عین خودتون اگه حرف بیربط بزنن بله حق دارید حتی فوششون بدید دیگه این همه دادوهوار چیه (ازموضع ضعف برخورد نکنین وگارد بگیرین بزارید رفتاراتون حرفه ای باشه)

2728
محدثه. چه خبر از خواننده هیئت؟؟؟؟!!!

😂 خواننده ی هیئت؟ 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
یادت نیست؟؟؟

اونکه میگفتم عشقمه؟ 🤔 

یا تو هم تو تاپیکم گفتی عشقت خوند؟ 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
2738
آره دیگه تو هیئت خوند ذوق مرگ شدی

😂 😂 واااای عاره. ذوق مرگ. خر ذوق. هر کی بگی.... داشتم سکته میکردم. سه شب پشت سر هم خوند. 

شب اول سومین نفر. 

شب دوم دومین نفر. 

شب سوم چهارمین نفر. 

نی نی یارها گفته اند آقایان دوستی خصوصی نکنن در حقیقت حرفی که نشه توی جای عمومی گفت لاجرم حرف خوبی ...

واسه اقایون بله

اما واسه خانوم ها قطعا خیلی حرفا رو نمیشه تو جای عمومی زد

البته هرکسی نظری داره

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
چراازآقایون اینقده میترسید مگه چ هیزم تری بتون فروختن ی جوری رفتارمیکنید انگاری مرداهیولان ،اونا قبل ...

ما نمیترسیم،فقط حالمون از یسری چندش بیخاصیت به هم میخوره،اون اوشکولی که به خانوم متاهل درخواست دوستی میده انقد کثیف و بیشعوره که باید ننگشون از پیشونی سایت پاک شه

ترکوندیش که

😂 عاره. عروس عروس. تاپیک اخرمو ببین. حتما☀️☀️🤣🤣

2706