2726
عنوان

چهره شوهرتون به چهره کدوم بازیگر نزدیک تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38267 بازدید | 2004 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مصطفی زمانی اشکان خطیبی و شهاب حسینی و فوتبالیست علیرضا جهانبخش هر کی میگه شبیه یکی از ایناس🙁🙁

اینا اصلا وجه مشترکی با هم ندارن که هر کدوم یه شکلن😐

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

گلزار😁😁😁😁😂😂😂

شوهر ندارم😂😂😂😂😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
ای بابا هم استانیم هستیم🤣🤣🤣شایدم بیایم ساوه یه مدت بعد به خاطر شغلمون شوهر من ۲۶ سالشه خدا برام ...

جون بابا 

اره آبش شور هس دیگه منم تازه دوساله اومدم یعنی شوهرم اینجا بود و من قم دیگه بعد ازدواج اومدم 

هواش خوبه مردمش هم خوبن ولی بستگی به محله خونه ت داره چون تو ساوه از هر شهری هستن یکم قاطیه و فرهنگا متفاوت اما درکل بد نیس ایشالله ب خوشی بیاین و بمونین عزیزم

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 

همسرم شبیه بهروزشعیبیه تونقشش تو فیلم طلاومس.

البته شایدم من اینجورفکرمیکنم.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2706