2733
2734

شورای حل اختلاف وقت رسیدگی تعیین کرده بود ولی چون مامانم مریض بود و کرونا گرفته بود و خودم هم ناقل محسوب میشدم نرفتم.اینم‌بگم که خواهان هستم میتونم لایحه ی عدم حضور بفرستم ؟دلیلم موجه هست ؟؟

اره میتونی

اینجاارث پدر کسی نیست سایت عمومیه اون کاربرعقده ای که تندتندنی نی یاربرام تگ میکنی هروقت عقدهات خالی شدبگولطفا منوتگ نکنید واسه درس یه کاربرعقده ای هست دنبال حاشیه واسه منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
۱۵ شهریور بود  یعنی رد شده الان ؟؟

دادنامه صادر نشده واست ؟؟اولا که ما مثلا تو دادگاه میگیم قبل جلسه باید اعلام کنن و سخت میگیریم و درجا رد میکنیم ..ثنا دارید ؟؟برو سامانه رو چک کن احتمالا دادنامه صادر شده باشه....جلسه اولتون بود؟؟

دادنامه صادر نشده واست ؟؟اولا که ما مثلا تو دادگاه میگیم قبل جلسه باید اعلام کنن و سخت میگیریم و درج ...

بله جلسه ی اول بود 

ثنا دارم .دادنامه نمیدونم ولی ابلاغیه اومده به شماره پرونده ی فلان  رای صادر شده 

بله جلسه ی اول بود  ثنا دارم .دادنامه نمیدونم ولی ابلاغیه اومده به شماره پرونده ی فلان  ر ...

همون دیگه ....رای همون دادنامه هست 

شکایتون رد شده دیگه ..برو رای رو پرینت بگیر ...ببین کلن حکم رد دعواست یا بهت مهلت اعتراض دادن ....ما که رد میکنیم کلا و طرف دوباره باید شکایت کنه 

2706