1822
1823

شورای حل اختلاف وقت رسیدگی تعیین کرده بود ولی چون مامانم مریض بود و کرونا گرفته بود و خودم هم ناقل محسوب میشدم نرفتم.اینم‌بگم که خواهان هستم میتونم لایحه ی عدم حضور بفرستم ؟دلیلم موجه هست ؟؟

اره میتونی

سلام دوستان.ازهمه ی کسایی ک توتایپک های مامانم فاتحه میفرستن تشکرمیکنم.کاربری قبلیمو خودم تعلیق کردم،،لطفابرای من الکی گذارش نزنین فقط برای فاتحه فرستادن‌و نوشتن ایه ی قران زیرتایپک مامانم اومدم این‌سایت.هرکس کاربریمو میبینه لطفا یه صلوات برامامانم بفرستین.الهم صل الله محمد و آل محمد

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
۱۵ شهریور بود  یعنی رد شده الان ؟؟

دادنامه صادر نشده واست ؟؟اولا که ما مثلا تو دادگاه میگیم قبل جلسه باید اعلام کنن و سخت میگیریم و درجا رد میکنیم ..ثنا دارید ؟؟برو سامانه رو چک کن احتمالا دادنامه صادر شده باشه....جلسه اولتون بود؟؟

دادنامه صادر نشده واست ؟؟اولا که ما مثلا تو دادگاه میگیم قبل جلسه باید اعلام کنن و سخت میگیریم و درج ...

بله جلسه ی اول بود 

ثنا دارم .دادنامه نمیدونم ولی ابلاغیه اومده به شماره پرونده ی فلان  رای صادر شده 

بله جلسه ی اول بود  ثنا دارم .دادنامه نمیدونم ولی ابلاغیه اومده به شماره پرونده ی فلان  ر ...

همون دیگه ....رای همون دادنامه هست 

شکایتون رد شده دیگه ..برو رای رو پرینت بگیر ...ببین کلن حکم رد دعواست یا بهت مهلت اعتراض دادن ....ما که رد میکنیم کلا و طرف دوباره باید شکایت کنه 

1826

چقدر وکیل داره نی نی سایت😂😂😂

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....
1899