2726

تمرین/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری؟

دوبار جلو خودتو بگیر بار سوم حلع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
اصلااااا خوب نیس اصلااا

والا من اونقدر منطقی هستم تو ازدواج ک هیشکی نمیتونم پیدا کنم. فقط منطق و نوقعیت طرف باشه . حس ندارم . اینم ی جور بدی داره. دلم برا علشق شدم تنک شده

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
چجوری بالا ببرم؟

اعتماد بنفستو ببر بالا.بعد به ارزشت فک کن.به اینکه شخصیتت خیلی مهمه.نقاط قوت و ضعفتو بشناس.وقتی ببینی چقد مهمی و بالایی(البته نه غرور کاذب)اونوقت همین ارزش نمیذاره دمخور هرکس بشی یا بهر چیزی چنگ بزنی!

من همین یه دونه ام!

بیشتر تو جامعه بگرد همش نشین خونه ... بری بیرون با ادما رفت و امد داشته باشی از احساس و خیال میای بیرون بعدشم سر خودتو با یه چیزی گرم کن دیگه حال و حوصله احساس نداری ورزشی تفریحی چیزی

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
بیشتر تو جامعه بگرد همش نشین خونه ... بری بیرون با ادما رفت و امد داشته باشی از احساس و خیال میای بی ...

من همش تو خونه ام 

هیچ سرگرمی جز گوشی ندارم

چجوری سرگرم بشم؟

دختر مغرور عاشق😉💝
2706