1874
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883
اصلااااا خوب نیس اصلااا

والا من اونقدر منطقی هستم تو ازدواج ک هیشکی نمیتونم پیدا کنم. فقط منطق و نوقعیت طرف باشه . حس ندارم . اینم ی جور بدی داره. دلم برا علشق شدم تنک شده

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
چجوری بالا ببرم؟

اعتماد بنفستو ببر بالا.بعد به ارزشت فک کن.به اینکه شخصیتت خیلی مهمه.نقاط قوت و ضعفتو بشناس.وقتی ببینی چقد مهمی و بالایی(البته نه غرور کاذب)اونوقت همین ارزش نمیذاره دمخور هرکس بشی یا بهر چیزی چنگ بزنی!

من همین یه دونه ام!

بیشتر تو جامعه بگرد همش نشین خونه ... بری بیرون با ادما رفت و امد داشته باشی از احساس و خیال میای بیرون بعدشم سر خودتو با یه چیزی گرم کن دیگه حال و حوصله احساس نداری ورزشی تفریحی چیزی

آن قدر که از دست دادن چیزی، ما را افسرده می کند، از داشتن همان چیز احساس خوشبختی نمیکنیم…و این ذات آدمیزاد هست…
بیشتر تو جامعه بگرد همش نشین خونه ... بری بیرون با ادما رفت و امد داشته باشی از احساس و خیال میای بی ...

من همش تو خونه ام 

هیچ سرگرمی جز گوشی ندارم

چجوری سرگرم بشم؟

1826
من همش تو خونه ام  هیچ سرگرمی جز گوشی ندارم چجوری سرگرم بشم؟

خب مشخصه چون منم اینجوریم میرم بیرون ادما اینقدر گند میزنند به احساسسم که دیگه عادی میشه  

بی شوخی سرم گرم باشه خیلی راحتم نمیفهمم کی شب شد شما با دوستات برو پارک برو باشگاه بروه کوه ...همه اینارو هم میشه با رعایت فاصله اجتماعی انجام داد و مشکلی نداره بنظرم یا ببین به چی علاقه داری برو دنبالش

آن قدر که از دست دادن چیزی، ما را افسرده می کند، از داشتن همان چیز احساس خوشبختی نمیکنیم…و این ذات آدمیزاد هست…