1874
1823

و کی تموم میشه؟

چالش بامداد خمار 🍂 گروه آبی🦋وزن اولیه۷۸🗨هدف ۷۰💙قد ۱۷۳�🧿                                                  میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم😇

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883
تماشا داره نشون میده وسطاشه

کی تموم میشه؟

چالش بامداد خمار 🍂 گروه آبی🦋وزن اولیه۷۸🗨هدف ۷۰💙قد ۱۷۳�🧿                                                  میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم😇
شب نشون میده ای فیلم ساعت۱۱

اون تموم شد قسمت آخربود دیشب شبکه تماشا ساعت ۹شب

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه75..وزن جدید ۶۹هدف ۶۳..قد۱۵۷.تیکر لاغری و مامان شدنمه ایشالا😍😍😍

الان تماشا داره میده

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در خواست دوستی کسانی که نمیشناسمو قبول نمیکنم😊خب از اون جایی که امضای قبلیم تهدید امیز بود جا دارع بگم از من نترسید😁یه نکته وقتی یه جایی یه چیزی گفتم یا یه کاری کردم نگید از تو توقع نداشتم من امروز با من دیروز 180 درجه فرق داره _دیگه نه حس خوبی به چیزی دارم نه دلم به کسی خوشه نه می تونم به بقیه اعتماد کنم و نه حتی اون ادم سابق باشم فقط بی حس دارم به راه پیش روم ادامه میدم !!!!  
1826
الان تماشا داره میده

کی تموم میشه؟

1718