2737
2734
عزیزم گفتم برنج یکم مرغ سیب زمینی گوجه فعلا همینا را دارم

همون مرغي ك داري بزار آب پز بشه

بعد ريش ريش كن

بعد تو رغن با سيب زميني نگين شده تفت بده

ادويه نمك اينا بزن

رب هم داشتي بزن 

نداشتي هم نزن

بعد آب بريز بزار حسابي جا بيفته

خوشمزه ميشه

خدايا ممنون ميشم حواست به هممون باشه 😍همونطور ك هميشه بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم ببخشيد سوال ميپرسم يعني نميتونين بخرين يا در حال پس انداز كردنين دوست نداشتي جواب نده

نه عزیزم شوهرم از پارسال بیکاره سر کار تعدیل نیرو کردن نصفشون را اخراج کردن هرچی هم دنبال کاره هیچی

سیب زمینی نگینی خورد کن بامرغ و ادویه آبپز کن یکم که مرغ نیم پز شد برنج وگوجه رو بریز توش نمک و روغن بریز بذار آبش کشیده شه مثل کته دم بذار.بعدم با ماست بخورید.دختر من عاشق این غذاست.خورش مرغ رو نمیخوره اما اینو خیلی دوست داره

بچها منم هنو شام درس نکردم

دیگه موندم واقعا

جهان من از گریه است خیس باران    ...   تو باسقف کاشانه من چه کردی؟؟؟             ....................آقا بیا ک زمان آمدنت دیییییر میشود😔
2738
نه عزیزم شوهرم از پارسال بیکاره سر کار تعدیل نیرو کردن نصفشون را اخراج کردن هرچی هم دنبال کاره هیچی

الهي به حق بزرگي خدا و بنده نوازيش تا اخر همين ماه يه كار خوب در خونتون بزنه

خدايا ممنون ميشم حواست به هممون باشه 😍همونطور ك هميشه بوده
والا سیب زمینی برنج گوجه یکم مرغ🙁

چیپس درست کن با گوجه هم یه سس درست کن بچه ها این چیزارو خیلی دوست دارن 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
2706