2726
عنوان

تردید در مورد خواستگار

725 بازدید | 63 پست

خواهرای گلم یکم در موردش توضیح میدم نظرتون رو بگین خواهش میکنم. خواستگار وضع مالیش خیلی خوبه و شغلش هم خوبه خودمم سرکار میرم و کارآموز یه شغلی هستم که موقعیت اجتماعی خوبی داره اما کارم دولتی حساب نمیشه و هنوز رسمی نشدم.

جلسه اول میگفت همکارام میگن زن باید شاغل باشه و کمک حال مرد باشه و بهم میگفت پس شما در حال حاضر به طور رسمی مشغول نیستین؟ دوران کارآموزی حقوق هم میگیری یا نه؟

جلسه دوم اومد گفت ذهنم درگیر این سواله که اگه کارت نگرفت اونوقت میخوای چیکار کنی؟ چون من زن کاره و شاغل میخوام

حتی میگفت طلا نگیر به جای اون میخوام زمین واسه سرمایه گذاری بخرم

اول میگفت تا اینجا که جهاز گرفتی کافیه ما بقی رو خودمون میگیرم دوباره وسط حرفاش میگفت واسه خرید فرش و قالی خونه پول ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول کاری بگو من کاراموزم شغلمم رسمی نیست فکراتو بکن تصمیم جدی بگیر بعد بیا 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2728

عزیزم این دیگه قشنگ میخواد چتر بندازه. و با نقشه اومده.درسته توی این زمونه اگر زن هم کار کنه مخارج راحت تر تامین میشه ولی نه اینکه از الان چرتکه بندازه برات.فردا هم میخواد ازت حسابرسی کنه که چه‌قدر حقوق گرفتی چی خریدی چقدر داری . سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن. بگو من شاید بعد از ازدواج نرم سر کار ببین چجوری می زاره میره. 

اول کاری بگو من کاراموزم شغلمم رسمی نیست فکراتو بکن تصمیم جدی بگیر بعد بیا 

بهش گفتم ولی از حرفاش میترسم بعدها خیلی سرزنشم کنه چون من کارم واقعا مشخ نیست ممکنه رسمی بشم و وضعم حتی بهتر از اون بشه ممکن هم هست که استخدام نشم بغضم گرفته بود که تا دکترا خوندم ولی اینجوری باهام حرف زد. گفتم اگه نتونم رسمی بشم چی گفت نمیزنمت که 

عزیزم این دیگه قشنگ میخواد چتر بندازه. و با نقشه اومده.درسته توی این زمونه اگر زن هم کار کنه مخارج ر ...

خودش هیچ مشکل مالی نداره اگه پول نداشت به خدا دردم نمیگرفت اتفاقا با جون و دل کار میکردم و کمکش میکردم اما الان داره و نمیخواد خرج کنه. بهش گفتم ممکنه کارم رسمی نشه گفت نمیزنمت که تو تلاشتو کردی ولی از حرفاش میترسم چون مامانش هم بهم گفت همین شهر خودمون واسه کارت انتخاب کن. حتی مامانش هم به نوعی در مورد کار حرف میزد

خب از نظر من حس بدیه کار زن برا مرد انقد مهم باشه ک بگه من زن شاغل میخام زن باید کاملا مختار باشه تو این قضیه و مرد ب اجبار نگه برو سرکار چون وظیفه مرد تامین زندگی

چندمین کاربری🌹🕸🦋
2706