1874
1823

نامزد 

دوس پسر 

شوهر 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

هر سه تاش شوشو هستن😆😆

🎶🎶🎧  بارون ک میزنه دلم میخاد چترمو بردارم برم تو خیابون از کنار آدما رد بشم  بگم ببخشیدچتر نمیخاین؟!  باهاشون حرف بزنم درد دل کنم بخدا بارون ک میزنه  آدم تنها  تنهاتر میشه   باز داره بارون میزنه  یعنی چطوره حالت   اخ ک چقد دلم میخاد الان بیام دنبالت   من باشمو تو باشی و دیونگی و بارون   آخ ک چقد تنگه دلم  واسه هردوتامون  باز داره بارون میزنه دلم اسیر عشقه  کاش حداقل اتفاقی بیام جلوی چشمت   بهت بگم عاشقتم  دیونتم عزیزم من هنوزم تو خلوتم  واست اشک میریزم   آهای عشق خوشگلم  باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم  کاش میموندی  همیشه پیشم  اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم من بی تو دیونه میشم  ...... ببین بامرام  از اینهمه عشق  ی زنگ ب ما نمیرسه؟!  دیگ ب قلب ما  ی سر نمیزنی  میگفتی تو بارون همش یاد منی    الان بارون میاد ی زنگ نمیزنی   تمام زندگیم  زندگی منی   دیگ بقلب ما  ی سر نمیزنی   میگفتی توبارون  همش یاد منی   الان بارون میاد  ی زنگ نمیزنی  تمام زندگیم  زندگی منی   اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم ...🎵🎵

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

😔خستم از همشون 

کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه چشات وقتی میره رو هم برات لالاییه آخه... 🙂کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه واسه من هیچ کسی دیگه نمیشه مثله تو آخه... 🍃🙂

بالشت سره شوهر😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب پسرم و دختر کوچولوم باش 😍           اگه با پستای من حال میکنید شماره حساب میدم پول واریز کنید.اینجا مام کلی خرج داریم دلقکتون که نیستیم! 😐😁
کراش یادت رفت

اون چیه دیگه 😁

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

عشق

عقد

کراش

هم اضافه کن

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته خواستم و براورده کرد  ❤❤❤.سالها در جستجوی خدا بودم و عاقبت فهمیدم او در درون من  و اما درون من ویران شروع کردم با نماز خواندن  به بازسازی درونم  و اینک خدا را هر لحظه کنارم حس میکنم بی آنکه نگران باشم  آنان که می‌گویند دین من انسانیت است  دارند خودشان را گول می‌زنند. خدارا  که بشناسی دیگر  هیچ ذاتی بدی در درونت پدیدارنمی‌شود..این عقاید من  است   اگر  نمی‌توانی بپذیریش  سکوت کن  زمان خودش همه چیز را آشکار می‌کند همانطور که خدایم دارد نگاه می‌کند و تا ب زمانش  به دست  جانشینش در زمین همه چیز را حل کند.

تو عنوان نمیشه نوشت دوس پسر 🤕تکلیف ما مشخص نیس میان میگن شوهرته😒

آموزش، سیگنال و مشاوره ی سرمایه گذاری و ترید(خرید و فروش) ارزهای دیجیتال(بیتکوین،ترون، لایتکوین، اتریوم...... و ارزهای عرضه اولیه از مبتدی تا پیشرفته تا یکبار سود قطعی بصورت مجانی انجام میشود
1826
این که خوبه، رل و زید و اکس هم به لیست اضافه کن

😯😯😯😯😯

وااااااا

خب از اسمشون مشخصه 

دیگه

کجاش نفهمیدی

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست ....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
اون چیه دیگه 😁

رل هم هست😂😂

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
1718