1874
1823

چرا آدم نمیتونه اونجور ک دوس داره باشه ....چرا همه چیز ذاتیه.....چرا تغییر کردن انقدر برام سخت و غیر ممکنه😭😭

حسرت این ک پروووووووووو بشم زبون داشته باشم اجتماعی بشم قشنگ بتونم محکم از حقم دفاع کنم آدم اجتماعی باشم گرگ باشم ....از سادگی و خجالتی و بی زبون بودنم خسته شدم ب خدا خسته شدم چرا خدا من و اینجوری آفریده 😓😞😞😞😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

منم حسرت اینکه بی زبون باشم به دلم مونده🤣

۹۹/۹/۹هیچ اتفاق خاصی برام نمیوفته✋🏼    ♥️ خدا ♥️    سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    خدایا هیچ امیدواری را نا امید نکن   یا امام رضا(ع) توسل کردم به خودت 💗حاجت منو بده💔🤲🏼      گاهی نمیدونی به کدوم دردت فکر کنی💔     🖤دلم تنگ است🖤   برای کسی که نمیشود او را خواست💔 نمیشود او را داشت💔 فقط میشود سخت برای او دلتنگ شد💔 و در حسرت آغوشش سوخت😔🖤     منم و حسرت با تو ما شدن💔    من انسان قوی هستم ولی گهگاهی دلم میخواهد کسی دستم را بگیرد و بگوید همچی درست خواهد شد😔🖤

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825

واقعا

کاش میشد اخلاق و قیافه رو قبل از تولد خودت انتخاب کنی 

۹۹.۹.۹                                                                 شاخصی عضو نی نی سایت میشه              تووووووومِسسسسس                                                          همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                                             هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                           منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭

منم خستم دلم میخواد جواب زور گویان بدم ولی بازم میگم سکوت کنم احترام بزرگتر نگه دارم😏😏

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
1856

خدا شمارو جوری نیافریده شما سعی نکردی اجتماعی باشی و اعتمادبنفستو پرورش بدی و استعداهاتو کشف کنی...از الان شروع کن ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه است...ی بار ک حقت رو از بقیه بگیری زیره دندونت مزه میکنه بعد روز ب روز بهتر میشی

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
چند سالته؟ منم قبلا همینطور بودم. ولی حالا اصلا خجالت نمیکشم، خیلی خوب حرف میزنم. فک میکنم یک دلیلش ...

قبلا یعنی تا چند سالگی؟    چطوری اطلاعاتتونو افزایش دادید؟ 

از این کاربری چند نفر استفاده میکننننند😐😐🤦🏻
1794

عزیزم تو خیلی خیلی خیلی عالی هستی 😍و قلب مهربونی داری 

اما تنها مشکلت اینکه اعتماد به نفس نداری 

عزیزم اعتماد به نفس خودتو ببر بالا منم مثل تو بودم 

یه کار ب که خیلی خیلی میتونه بهت کمک کنه:اکسیر عزت نفس 

۱۵تومنم بیشتر نیست ۸۰ صفحست اما خیلی خوبه به شرط اینکه به تمرین هاش عمل کنی😍تو لایق بهترین هایی پس بهترین هارو برای خودت به دست بیاااار

در جست و جوی آرامش...♡یه صلوات میفرستید؟💕
خدا اینجور نیافریده  خجالتی بودنت بخاطر طرز رفتار خانوادته اینکه اعتماد به نفس نداری بخاطر رف ...

ن اونا متعادلن ولی من نه ....ب خاطر همین میگم خدا اینجوری آفریده من و .....😓

دوستتو تغییر بده من همیشه از اینکه اجتماعی بودم ناراحت بودم چون بهم میگفتن پررو و.....

یک دوست پیدا کردم که خیلی خجالتی بود تا ازش یاد بگیرم کمتر حرف بزنم 

الان اون صمیمی ترین دوستمه اما...

اون خجالتش از بین رفت و احتماعی شد اما من هنوز همون دختر پرو هستم 😂😂😂😂😂

قبلا یعنی تا چند سالگی؟    چطوری اطلاعاتتونو افزایش دادید؟

تا حدود ۲۵، ۲۶ سالگی خجالتی و کم رو بودم. بعد به تدریج خوب شدم. من خیلی کتاب میخوندم. ادامه تحصیل دادم. برنامه علمی خیلی نگاه میکردم. کلا مغزم همش در حال تحلیل و پردازش هست. با اینکه حافظه خوبی ندارم. 

1718