2733
2739
عنوان

شوهراتون خوشگلن؟اندام؟قد؟اگر‌خواستید عکسشو بزارین نظرسنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 205 پست

آره خدایی خوشگل هست از اینایی شلوار پاچه کوتاه و فاق کوتاه یا تی شرت کوتاه و کفش کتونی می پوشه نیست و زیر ابرو و رو گونه هاش برمی‌داره نیست ها 😂😂😂 اما خوشگل و مردانه هست قد 188 وزن 100 اما ورزشکار آخه بدن سازی میره زیبایی اندام و صورتش به اندازه و مژه های پر و مشکی و ابرو هم پر و کشیده و موهای سرش جو گندمی و پرپشت و خوش تیپ هست اما کاش بجای همه اینا پولدار بود 😂😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
عکس نصفه بزار من کنجکاوو شدم🥴

شناسایی میشم بخدا     ابروم میره کف پام

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازنظر همه خوب و جذابه.ازنظر خودشم بسیاااار جذابه!😒😒😒 من قیافه مرد دوس نداشتم ازخودم بالاتر باشه. ...

خوبه فقط مرد خوشگل مراقبت میخواد مردا تا زن داف بهشون توجه کنه باد میبرتشون

واسه منم از خودم سرتره البته از نطر خودم.ولی بقیه میگن مساوی.

🤣🤣 نه ریزه نه درشته 😐

خوشگله خدا حفظشون کنه  خوشبخت شین

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2728
مگه من مثل تو ساده هستم بگم چه جوریه که بیان بدزدنش 

😶😶😶🥴🥴🥴🥴 از کجا میتونی گیرش بیاری   😄😄 

2738
بزار بزار تو رو خدا😥😕🤣

زهر مار    بخدا راس میگم چش سبز من 

2706