2726
عنوان

این چیه اخه

144 بازدید | 10 پست

نی نی یار جان والله  عقم اومد  تازه ناهار خورده بودماااااااااااااااااا   اگه من مردم بدونین تقصیر نی نی سایته  حلال کنید 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

🤮🤮🤮🤮

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تبلیغای خیلی مسخره ایی دارن یه مدت تبلیغ شون راجب زگیل بود بخدا سه بار روی اون تبلیغ بالا اوردم  ...

اره بعضیا گچلین و اینا  و مو کاشتنع  😨🤯🥶🤢🤢🤢🤢

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
اره بعضیا گچلین و اینا  و مو کاشتنع  😨🤯🥶🤢🤢🤢🤢

من حتی نی نی یارم کلی تگ کردم گفتم سر جدتون این تبلیغارو درست کنید ولی کو گوش شنوا حتی نی نی یار ۵ م تاپیکو لایک کرد ولی تا مدتها من اون تبلیغو  میدیدم و حالم بهم میخورد😒💔

ممدصغرام بلع درسته همون عفت زجه زن  اینم کاربریه دوستمه  
منم میخواستم تاپیک بزنم روح روانمو بهم ریخته این عکس😑

واقعا هر جا نگا میکنم این دندونه هست 🤢

من حتی نی نی یارم کلی تگ کردم گفتم سر جدتون این تبلیغارو درست کنید ولی کو گوش شنوا حتی نی نی یار ۵ م ...

یکی بودا کاشت مو میکردن   سرش زخم بود من بخدا  چشامو میبستم 

یکی بودا کاشت مو میکردن   سرش زخم بود من بخدا  چشامو میبستم

اره یادمه وحشناک بود اصن💔

یه مدتم تبلیغ چیزای صحنه دار میکردن که صدای همه درومد😂

ممدصغرام بلع درسته همون عفت زجه زن  اینم کاربریه دوستمه  
اره یادمه وحشناک بود اصن💔 یه مدتم تبلیغ چیزای صحنه دار میکردن که صدای همه درومد😂

🤢🤢🥶🥶🥶🥶