1874
1823
عنوان

این چیه اخه

143 بازدید | 10 پست

نی نی یار جان والله  عقم اومد  تازه ناهار خورده بودماااااااااااااااااا   اگه من مردم بدونین تقصیر نی نی سایته  حلال کنید 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

🤮🤮🤮🤮

در خواست دوستی عزیزانی که نمیشناسمو قبول نمیکنم تا الان همه رو قبول کردم الان طی چند روز اخیر خیلی از دوستان درخواست دادن و منو مورد عنایت قرار دادن و شخصیت خودشونو اشکار کردن نمی دونم احساس میکنم بی ادبی تو سایت مد شده چون خیلیای دیگه هم این مشکل رو دارن امیدوارم زود تر رفع بشه 💜💎99/9/10 میبینمتون 😎_من بد بودنو بهتر از خیلیا بهتر بلد بودم منتها انقدر وجود داشتم رو کسی امتحان نکنم 😊_ شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر....شخصیت من چیزی که من هستم...اما برخوردم بستگی داره به اینکه تو چی باشی.... 😁_من مست و تو دیوانه ما را که برد🤔خانه صد بار تو را گفتم کم خور دو سه پیمانه در شهر یکی کس را هوشیار نمیبینم هر یک بدتر از دیگر شوریده و دیوانه🤫 خودت باش!!!! مگه خودتت چشه؟؟؟😃

تبلیغای خیلی مسخره ایی دارن یه مدت تبلیغ شون راجب زگیل بود بخدا سه بار روی اون تبلیغ بالا اوردم 

لطفا پیج منو فالو کنید😍😍❤ در اینده کلی کار قشنگ قراره پست کنم❤خوش حال میشم حمایتم کنید خانومای گل😍❤poshak_khanoom_khas            

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

تبلیغای خیلی مسخره ایی دارن یه مدت تبلیغ شون راجب زگیل بود بخدا سه بار روی اون تبلیغ بالا اوردم  ...

اره بعضیا گچلین و اینا  و مو کاشتنع  😨🤯🥶🤢🤢🤢🤢

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
1825

منم میخواستم تاپیک بزنم روح روانمو بهم ریخته این عکس😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب پسرم و دختر کوچولوم باش 😍           اگه با پستای من حال میکنید شماره حساب میدم پول واریز کنید.اینجا مام کلی خرج داریم دلقکتون که نیستیم! 😐😁
اره بعضیا گچلین و اینا  و مو کاشتنع  😨🤯🥶🤢🤢🤢🤢

من حتی نی نی یارم کلی تگ کردم گفتم سر جدتون این تبلیغارو درست کنید ولی کو گوش شنوا حتی نی نی یار ۵ م تاپیکو لایک کرد ولی تا مدتها من اون تبلیغو  میدیدم و حالم بهم میخورد😒💔

لطفا پیج منو فالو کنید😍😍❤ در اینده کلی کار قشنگ قراره پست کنم❤خوش حال میشم حمایتم کنید خانومای گل😍❤poshak_khanoom_khas            
منم میخواستم تاپیک بزنم روح روانمو بهم ریخته این عکس😑

واقعا هر جا نگا میکنم این دندونه هست 🤢

من حتی نی نی یارم کلی تگ کردم گفتم سر جدتون این تبلیغارو درست کنید ولی کو گوش شنوا حتی نی نی یار ۵ م ...

یکی بودا کاشت مو میکردن   سرش زخم بود من بخدا  چشامو میبستم 

یکی بودا کاشت مو میکردن   سرش زخم بود من بخدا  چشامو میبستم

اره یادمه وحشناک بود اصن💔

یه مدتم تبلیغ چیزای صحنه دار میکردن که صدای همه درومد😂

1856
اره یادمه وحشناک بود اصن💔 یه مدتم تبلیغ چیزای صحنه دار میکردن که صدای همه درومد😂

🤢🤢🥶🥶🥶🥶