2703
2553
عنوان

یکی بگه باید در خانه بمانیم یا به زندگی ادامه بدیم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 52 پست
ولا بخدا مردمو مسخره کردن. آخه یه بچه دوم ابتدایی چجوری میتونه پروتکل بهداشتی رعایت کنه!!! 

دقیقا بیچاره بچه ها

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
😔😔خبلی سخته هر روز باهاش بحث دارم الانم تو شرایطی هستم ک باید سرکار باشم ولی شدنی نیست

اره اینم شانس مایه 😕

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من با اینایی که میرن بیرون مشکلی ندارم بنظرم دیگ نمیشه تا یه مدت نامعلوم تو خونه موند ولی اینایی که ...

همه هم ماسک بزنند همینه مسافرت و عروسی خرابش میکنه

2720
فکرکنم فقط من قرنطینه کامل هستم،من شهرغریب هستم کسی رااینجاندارم،خانواده خودم وهمسرم کیلومترها دورن، ...

منم مثل شما دارم روانی میشم هیچ جا نرفتم بقیه مسخرم میکنند ولی دیگ کم اوردم

خب عزيزم هر كس كه تو خونه ميمونه براى سلامتى خودش اول اين كار رو مى كنه چون الانم گفتن ديگه كل كشور ...

ما داریم چوب همین ادمای بی شعور میخوریم

ما از 5 عید رفتیم سرکار ...محل کار ما غلغله هست ..از شلوغی رو دستش نیست ...وقتی اونجا میریم دیگه مهم ...

اره به نظرم خونه نشینی مشکلی حل نمیکنه

2714
ما چند تا عروسی از اقوام نزدیکمون بود 😑دعوت شدیم ولی نرفتیم جالبه اونا نگرفتن هیچکدوم خواهر من گرفت ...

چه بد من میترسم راستش برم اتفاقا دیشب دعوت بودم

اوضاع خیلی خرابتر از عید شده

ملت کلا کرونارو فراموش کردن

کل دنیا مهار شده ست جز اینجا

خیلی مراقب باش گلم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
منم مثل شما دارم روانی میشم هیچ جا نرفتم بقیه مسخرم میکنند ولی دیگ کم اوردم

مادرشوهر منم استواری گذاشته بودما که رفتیم شمال عشق وحال ترسوها هم رفتن تو سوراخ ،منظورش منم،من نوزاددارم،چندماهه زایمان کردم بخدا تا سوپر نرفتم حالا اونا انتطارداشتن باهاشون برم مسافرت

ما کاری نمی‌کنیم. وقتی برا جیب خودشون مدرسه ها رو باز کردن مگه کاری هم میشه کرد

من بچه ندارم ولی اگه داشتم عمرا نمیذاشتم بره مدرسه فوقش یه سال عقب بیوفته این حرفو منی میزنم که هر سال شاگرد اول کلاس بودم ولی به نظر من درس چندانم مهم نیست سلامتی اولویته .این وسط فقط معلما مجبورن برن سر کار .بله مقصر که کس دیگس .و منم کاربریمو دوست دارم 😁

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ببین عزیزم بخایم هم نمیشه رعایت کرد. من رعایت میکنم ولی دخترم که دوم ابتدایی مگه تو مدرسه من هستم پی ...

خب عزيزم وزير اموزش پرورش داره ميگه اجبارى نيست حضور دانش اموزا در مدرسه براى چى ميفرستيش بره اخه

2706