2726
عنوان

یکی بگه باید در خانه بمانیم یا به زندگی ادامه بدیم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 52 پست

فکرکنم فقط من قرنطینه کامل هستم،من شهرغریب هستم کسی رااینجاندارم،خانواده خودم وهمسرم کیلومترها دورن،اخرین بار 9فروردین پسرم رابردم بهداشت،واکسن داشته،دیگه بیرون نرفتم،تمام خریدم ازفروشگاه نتی هست،همسرمم ماموریت هست دوبارتواین مدت اومده دوتا سه روز که کلا خونه بودیم،منم دیگه نمیکشم،دارم روانی میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزيزم هر كس كه تو خونه ميمونه براى سلامتى خودش اول اين كار رو مى كنه چون الانم گفتن ديگه كل كشور در وضعيت هشداره و رنگبندى ديگه معنايى نداره اينكه تو خونه بمونيم منتى به ديگرى نيست مثل اينكه ادم دزدى نكنه بعد ببينه حاكمان كشورش دارن درشت درشت دزدى مى كنن بعد بگه من تا الان دزدى نكردم ولى اينا ادامه بدن منم دزدى مى كنم😐بعدم اون بيشعورا كه رعايت نمى كنن خودت به زيبايى اشاره كردى كه بيشعورن ديگه بهشون حرجى نيست 

2728

ما از 5 عید رفتیم سرکار ...محل کار ما غلغله هست ..از شلوغی رو دستش نیست ...وقتی اونجا میریم دیگه مهمونی و خیابون که شوخیه ...میشینی خونه موج سوم پیکش زده میشه ...نمیشینی خونه بازهم زده میشه .....باید کمتر کرد و سفر مطلقا نباید رفت و رعایت کنیم همین

اره عزیز قبلا شاغل بودم یکساله بیکار شدم حس افسردی دارم دلم نمیخاد خونه بمونم

کارت چی بود؟ شاید بتونی یه کار از راه دور پیدا کنی که هم سلامتیت به خطر نیفته هم بیکار نباشی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
حتی کلاسم نمیزاره برم همش میگه مقصرش تویی اتفاقی بیفته منم میترسم

دقیقا شرایط منم همینه من گواهیناممو لازم داشتم مامانم گفت نرو اگ بری همه ما تو خطر میوفتیم .تو فامیل ما فقط خاتواده ما خونه نشین شده همه همه جا میرن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
مسئله اینه که ماها رعایت میکنیم ولی اکثریت نه خیلی عادی زندگیشونو میکنن انگار ن انگار 😕

همون دیگه دوستام تولد میگیرن مهمونی عروسی بیرون دور همی من اونوقت دارم میپوسم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
مسئله اینه که ماها رعایت میکنیم ولی اکثریت نه خیلی عادی زندگیشونو میکنن انگار ن انگار 😕

ببین عزیزم بخایم هم نمیشه رعایت کرد. من رعایت میکنم ولی دخترم که دوم ابتدایی مگه تو مدرسه من هستم پیشش مدام بگم اینجور کن اونجور کن. ولا از بیخ کارشون اشتباه بوده. نه به سخت گیری اولشون نه به الان که دارن به جون مردم بازی میکنن 

دقیقا شرایط منم همینه من گواهیناممو لازم داشتم مامانم گفت نرو اگ بری همه ما تو خطر میوفتیم .تو فامیل ...

😔😔خبلی سخته هر روز باهاش بحث دارم الانم تو شرایطی هستم ک باید سرکار باشم ولی شدنی نیست

همون دیگه دوستام تولد میگیرن مهمونی عروسی بیرون دور همی من اونوقت دارم میپوسم

ما چند تا عروسی از اقوام نزدیکمون بود 😑دعوت شدیم ولی نرفتیم جالبه اونا نگرفتن هیچکدوم خواهر من گرفت با وجودی که هیچ جایی نمیرن .مهمون اومده بود واسشون مریضشون کرد و رفت 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
موافقم باهات الان یک ساله تو خونه موندیم داریم میپوسیم اون بیرون رفتنای جزئی هم زهر مارمون شده

من ک دیگه نمیکشم

ببین عزیزم بخایم هم نمیشه رعایت کرد. من رعایت میکنم ولی دخترم که دوم ابتدایی مگه تو مدرسه من هستم پی ...

حالا هر کاری میکنین خواهشا تو محدوده خانواده خودتون نگهش دارید مهمونی نرید جایی .

بنظر من فقط ابعاد سیاسی داره. مث همه بیماری های ویروسیه کسی که ضعیف باشه دووم نمیاره حالا کرونا یا ه ...

خدا کنه اینطور باشه پس این همه میمیمرن چی

2706