2726

حالم از این چالشا به هم میخوره روزی ک کرونا امد اولش گفتن دو هفته در خانه بمانیم و زنجیره قطع نکنید موندیم بعد گفتن کلا عید را در خانه بمانیم بازم موندم تا الان خیلی با محدودیت رفتم بیرون دوباره چالش میزنند زمستان سختی در راهه در خانه بمانیم بازم میمونم ولی اگر عید دوباره بگن در خانه بمانید دیگه نمیمونم واسم مهم نیست دیگه چون نمیشه که تا ابد در خانه ماند خسته شدم من تو خونه میمونم یه عده بی شعور گند میزنند به کار ما.اومدی ده سال موند و واکستی نیامد دیگه نباید در خانه ماند من که دیگه نمیکشم دلم میخاد برم سرکار مامانم نمیزاره میگه کرونا ما رو به خطر میندازی دارم دیوونه میشم😔

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاغل بودی؟ ماها که شاغلیم با سختی داریم ادامه میدیم. میخوای سر چه کاری بری که نمی ذارن؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
ماسکتو بزن ادامه بده تخم مرغ دونه ای 1500 چجوری درخانه بمانیم

مامانم نمیزاره گفت تا بعد عید نمیزارم با جونمون بازی کنی

مسئله اینه که ماها رعایت میکنیم ولی اکثریت نه خیلی عادی زندگیشونو میکنن انگار ن انگار 😕

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
بیخیال عزیزم. وقتی همه جا بازه و شهرهایی مث شهر ما همه بجه ها و معلما دارن میرن مدرسه درخانه بمانیم ...

مامانم موافق نیست عزیزم مگرنه منم میگم فعلا کرونا مهمون ماست

شاغل بودی؟ ماها که شاغلیم با سختی داریم ادامه میدیم. میخوای سر چه کاری بری که نمی ذارن؟

اره عزیز قبلا شاغل بودم یکساله بیکار شدم حس افسردی دارم دلم نمیخاد خونه بمونم

2706