1822
1823
عنوان

یکی بگه باید در خانه بمانیم یا به زندگی ادامه بدیم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 52 پست
اره عزیز قبلا شاغل بودم یکساله بیکار شدم حس افسردی دارم دلم نمیخاد خونه بمونم

کارت چی بود؟ شاید بتونی یه کار از راه دور پیدا کنی که هم سلامتیت به خطر نیفته هم بیکار نباشی

حتی کلاسم نمیزاره برم همش میگه مقصرش تویی اتفاقی بیفته منم میترسم

دقیقا شرایط منم همینه من گواهیناممو لازم داشتم مامانم گفت نرو اگ بری همه ما تو خطر میوفتیم .تو فامیل ما فقط خاتواده ما خونه نشین شده همه همه جا میرن 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
مسئله اینه که ماها رعایت میکنیم ولی اکثریت نه خیلی عادی زندگیشونو میکنن انگار ن انگار 😕

همون دیگه دوستام تولد میگیرن مهمونی عروسی بیرون دور همی من اونوقت دارم میپوسم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

مسئله اینه که ماها رعایت میکنیم ولی اکثریت نه خیلی عادی زندگیشونو میکنن انگار ن انگار 😕

ببین عزیزم بخایم هم نمیشه رعایت کرد. من رعایت میکنم ولی دخترم که دوم ابتدایی مگه تو مدرسه من هستم پیشش مدام بگم اینجور کن اونجور کن. ولا از بیخ کارشون اشتباه بوده. نه به سخت گیری اولشون نه به الان که دارن به جون مردم بازی میکنن 

دقیقا شرایط منم همینه من گواهیناممو لازم داشتم مامانم گفت نرو اگ بری همه ما تو خطر میوفتیم .تو فامیل ...

😔😔خبلی سخته هر روز باهاش بحث دارم الانم تو شرایطی هستم ک باید سرکار باشم ولی شدنی نیست

1883
همون دیگه دوستام تولد میگیرن مهمونی عروسی بیرون دور همی من اونوقت دارم میپوسم

ما چند تا عروسی از اقوام نزدیکمون بود 😑دعوت شدیم ولی نرفتیم جالبه اونا نگرفتن هیچکدوم خواهر من گرفت با وجودی که هیچ جایی نمیرن .مهمون اومده بود واسشون مریضشون کرد و رفت 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
موافقم باهات الان یک ساله تو خونه موندیم داریم میپوسیم اون بیرون رفتنای جزئی هم زهر مارمون شده

من ک دیگه نمیکشم

ببین عزیزم بخایم هم نمیشه رعایت کرد. من رعایت میکنم ولی دخترم که دوم ابتدایی مگه تو مدرسه من هستم پی ...

حالا هر کاری میکنین خواهشا تو محدوده خانواده خودتون نگهش دارید مهمونی نرید جایی .

بنظر من فقط ابعاد سیاسی داره. مث همه بیماری های ویروسیه کسی که ضعیف باشه دووم نمیاره حالا کرونا یا ه ...

خدا کنه اینطور باشه پس این همه میمیمرن چی

1856
ولا بخدا مردمو مسخره کردن. آخه یه بچه دوم ابتدایی چجوری میتونه پروتکل بهداشتی رعایت کنه!!! 

دقیقا بیچاره بچه ها

😔😔خبلی سخته هر روز باهاش بحث دارم الانم تو شرایطی هستم ک باید سرکار باشم ولی شدنی نیست

اره اینم شانس مایه 😕

من با اینایی که میرن بیرون مشکلی ندارم بنظرم دیگ نمیشه تا یه مدت نامعلوم تو خونه موند ولی اینایی که ...

همه هم ماسک بزنند همینه مسافرت و عروسی خرابش میکنه

فکرکنم فقط من قرنطینه کامل هستم،من شهرغریب هستم کسی رااینجاندارم،خانواده خودم وهمسرم کیلومترها دورن، ...

منم مثل شما دارم روانی میشم هیچ جا نرفتم بقیه مسخرم میکنند ولی دیگ کم اوردم

1794
خب عزيزم هر كس كه تو خونه ميمونه براى سلامتى خودش اول اين كار رو مى كنه چون الانم گفتن ديگه كل كشور ...

ما داریم چوب همین ادمای بی شعور میخوریم

ما از 5 عید رفتیم سرکار ...محل کار ما غلغله هست ..از شلوغی رو دستش نیست ...وقتی اونجا میریم دیگه مهم ...

اره به نظرم خونه نشینی مشکلی حل نمیکنه

ما چند تا عروسی از اقوام نزدیکمون بود 😑دعوت شدیم ولی نرفتیم جالبه اونا نگرفتن هیچکدوم خواهر من گرفت ...

چه بد من میترسم راستش برم اتفاقا دیشب دعوت بودم

1718