1822
1823

حالم از این چالشا به هم میخوره روزی ک کرونا امد اولش گفتن دو هفته در خانه بمانیم و زنجیره قطع نکنید موندیم بعد گفتن کلا عید را در خانه بمانیم بازم موندم تا الان خیلی با محدودیت رفتم بیرون دوباره چالش میزنند زمستان سختی در راهه در خانه بمانیم بازم میمونم ولی اگر عید دوباره بگن در خانه بمانید دیگه نمیمونم واسم مهم نیست دیگه چون نمیشه که تا ابد در خانه ماند خسته شدم من تو خونه میمونم یه عده بی شعور گند میزنند به کار ما.اومدی ده سال موند و واکستی نیامد دیگه نباید در خانه ماند من که دیگه نمیکشم دلم میخاد برم سرکار مامانم نمیزاره میگه کرونا ما رو به خطر میندازی دارم دیوونه میشم😔

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

موافقم باهات الان یک ساله تو خونه موندیم داریم میپوسیم اون بیرون رفتنای جزئی هم زهر مارمون شده

آموزش، سیگنال و مشاوره ی سرمایه گذاری و ترید(خرید و فروش) ارزهای دیجیتال(بیتکوین،ترون، لایتکوین، اتریوم...... و ارزهای عرضه اولیه از مبتدی تا پیشرفته تا یکبار سود قطعی بصورت مجانی انجام میشود
ماسکتو بزن ادامه بده تخم مرغ دونه ای 1500 چجوری درخانه بمانیم

مامانم نمیزاره گفت تا بعد عید نمیزارم با جونمون بازی کنی

مسئله اینه که ماها رعایت میکنیم ولی اکثریت نه خیلی عادی زندگیشونو میکنن انگار ن انگار 😕

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
1856
بیخیال عزیزم. وقتی همه جا بازه و شهرهایی مث شهر ما همه بجه ها و معلما دارن میرن مدرسه درخانه بمانیم ...

مامانم موافق نیست عزیزم مگرنه منم میگم فعلا کرونا مهمون ماست

شاغل بودی؟ ماها که شاغلیم با سختی داریم ادامه میدیم. میخوای سر چه کاری بری که نمی ذارن؟

اره عزیز قبلا شاغل بودم یکساله بیکار شدم حس افسردی دارم دلم نمیخاد خونه بمونم

1826

من با اینایی که میرن بیرون مشکلی ندارم بنظرم دیگ نمیشه تا یه مدت نامعلوم تو خونه موند ولی اینایی که میرن و ماسک نمیزنن باید جریمه بشن

با پدیده ای رو به رو ایم ک طرف قیمت خونه اش میلیاردی شده ولی پول نداره سقفشو ایزوگام کنه😐مهربونا میشه یک صلوات برای من بفرستید  

فکرکنم فقط من قرنطینه کامل هستم،من شهرغریب هستم کسی رااینجاندارم،خانواده خودم وهمسرم کیلومترها دورن،اخرین بار 9فروردین پسرم رابردم بهداشت،واکسن داشته،دیگه بیرون نرفتم،تمام خریدم ازفروشگاه نتی هست،همسرمم ماموریت هست دوبارتواین مدت اومده دوتا سه روز که کلا خونه بودیم،منم دیگه نمیکشم،دارم روانی میشم

خب عزيزم هر كس كه تو خونه ميمونه براى سلامتى خودش اول اين كار رو مى كنه چون الانم گفتن ديگه كل كشور در وضعيت هشداره و رنگبندى ديگه معنايى نداره اينكه تو خونه بمونيم منتى به ديگرى نيست مثل اينكه ادم دزدى نكنه بعد ببينه حاكمان كشورش دارن درشت درشت دزدى مى كنن بعد بگه من تا الان دزدى نكردم ولى اينا ادامه بدن منم دزدى مى كنم😐بعدم اون بيشعورا كه رعايت نمى كنن خودت به زيبايى اشاره كردى كه بيشعورن ديگه بهشون حرجى نيست 

ما از 5 عید رفتیم سرکار ...محل کار ما غلغله هست ..از شلوغی رو دستش نیست ...وقتی اونجا میریم دیگه مهمونی و خیابون که شوخیه ...میشینی خونه موج سوم پیکش زده میشه ...نمیشینی خونه بازهم زده میشه .....باید کمتر کرد و سفر مطلقا نباید رفت و رعایت کنیم همین

1718