1822
1823
عنوان

مسخره ام میکنن😭😭😭😭

3401 بازدید | 203 پست

سلام ۱۷ سالمه 

رنگ چشمام سبزه و قدم هم ۱۷۵ ورزش میکنم ن لاغرم ن چاق ولی همه مسخره ام میکنن مخصوصا پسرای فامیل ب نظرتان چرا؟

چی کار کنم مسخره نکنن؟

چیتو مسخره میکنن

اگه میبینی جواب بی ادبیاتو نمیدم فکر نکن بلد نیستماااا اما در شان و شخصیت خودم نمیبینم.‌........            نخییییر ازین خبرا نیست☝️☝️☝️😂😂😂😂          متن جالبی بود دیدم باکلاسه نوشتم😎😎 اما متاسفانه به درد من نمیخوره 🙄🙄من بی ادبی ازت ببینم میشورمت پهنت میکنم رو بند😏😏        🤔🤔شایدم خوردمت نمیدونم بعد در موردش فکر میکنم🤣🤣🤣🤣🤣

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

عجبا😑😑

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚چهارمین کاربری😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛🌼در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رخ داد💛

حتما به خاطر قدته. غلط کردن بی شعورا😠😠😠

حالا خودشون خیلی پرفکتن 🙁🙁🙁

ایشالا 99/9/9یه اتفاق خوب برام بیوفته وبه اون چه که میخوام برسم 🥰🥰🥰😃😃😃اینم به گفته دوست خوبم بود. دستش درد نکنه 💞💞😘😘😘

خودت میدونی یا باید بگم عکس

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
1794

شاید از تو کوتاهترن

میشه واسم صلوات بفرستین🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻انشالله شماهم حاجت روا بشین 🌺🌺🌺من به هر حال خدارو دارم😍😍😍خداشکرت😍😍😍😍 خدا فقط تنها پشت و پناه زندگیم بوده از اول تاحالا خداروشکر که محتاج بنده ات نیستم🌺🌺🌺 خدایا شکررررت
1899