1874
1823
عنوان

شوهرای شمام دو قطبیه ؟؟

508 بازدید | 63 پست

شوهر من تا وقتی خونه ایم بهترینه بهترین شوهر دنیاست ، مردی مثل اونو ندیدم ولی وقتی میریم مسافرت گوه ترین مرد میشه دونفره میریم خوبه ولی وقتی به خانواده من یا خانواده خودش میریم اصلن انگار نه انگار که منم زنشم وهستم فقط با خواهرم یا مادرم شوخی می‌کنه دعوا کنیم میره به مامانم میگه مامانمم فاز نصیحت بر میدارم ، از بس خودشیرینه مثلن امروز داشتیم از یک کوه سنگی و وحشتناک می‌رفتیم بالا که فقط دست مامانم و گرفته بود مواظب بود نیوفته هرچی مامانم میگفت برو جای زنت می‌گفت ولش کن اونارو بعد هر هر میخندید 

فقط میخاد بقیه بگن نظر اصلن از منم نمیخاد خودشیرینه بیشعور هرکاری دوست داشته باشه می‌کنه محبت که اصلننن

تو تنها نیستی

🎶🎶🎧  بارون ک میزنه دلم میخاد چترمو بردارم برم تو خیابون از کنار آدما رد بشم  بگم ببخشیدچتر نمیخاین؟!  باهاشون حرف بزنم درد دل کنم بخدا بارون ک میزنه  آدم تنها  تنهاتر میشه   باز داره بارون میزنه  یعنی چطوره حالت   اخ ک چقد دلم میخاد الان بیام دنبالت   من باشمو تو باشی و دیونگی و بارون   آخ ک چقد تنگه دلم  واسه هردوتامون  باز داره بارون میزنه دلم اسیر عشقه  کاش حداقل اتفاقی بیام جلوی چشمت   بهت بگم عاشقتم  دیونتم عزیزم من هنوزم تو خلوتم  واست اشک میریزم   آهای عشق خوشگلم  باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم  کاش میموندی  همیشه پیشم  اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم من بی تو دیونه میشم  ...... ببین بامرام  از اینهمه عشق  ی زنگ ب ما نمیرسه؟!  دیگ ب قلب ما  ی سر نمیزنی  میگفتی تو بارون همش یاد منی    الان بارون میاد ی زنگ نمیزنی   تمام زندگیم  زندگی منی   دیگ بقلب ما  ی سر نمیزنی   میگفتی توبارون  همش یاد منی   الان بارون میاد  ی زنگ نمیزنی  تمام زندگیم  زندگی منی   اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم ...🎵🎵

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

خدایا یه بارم شده امتحانی بزار من ببینم عشق چجوریه.شوهره مهربون چه شکلیه،نز‌ار ناکام ازاین دنیا برم./ کسی که عشقش هری پاتر و دنیای جادویی بود حالا یه روحه یخ زده شده/
1825

برو خداروشکر کن با مامانت اینجوره نه ماددددر شوهرت

اعتراف میکنم😐😕 بچه که بودم هر موقع حواسشون نبود جلو من حرف زشتی میزدن میگفتن “فرانسوی حرف زدیم”.خلاصه اینطوری بود ک تو دبستان معلممون پرسید کسی زبون دیگه ای بجز فارسی بلده؟ منم هرچی کلمه فرانسوی بلد بودم گفتم😂
1826

مطمئنی تو حسود نیستی یا بزرگش نکردی😐

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
قهرم که میشه تو مسافرت باید من برم منت کشی باز وقتی اومدیم خونه انگار طلسمه میگه غلط کردم 

عزیزم خودتو ناراحت نکن واسه همچنین مسائلی

چو قناری به قفس یاچوپرستو به سفر...هیچ یک من چوکبوتر نه رهایم نه اسیر...
1899