2410
2553

الهییی .خوووب درکت میکنم منم وقتی مجرد بودم یا نامزد بودم خیلی اذیت شدم چهارتا خواهرزاده و دخترخاله و دختردایی کوچیک داشتم میومدن خونمون سرسام میگرفتم غذا بپز ظرف بشور فلان کن مامانمم زیادکاری نمیکرد تا میرفتم اشپزخونه جمع کنم میومدم میدیم پذیرایی و اتاقو ریختن . سره جراحی کردن خواهرامم خیلی اذیت شدم پذیرایی از مهمون و جمع کردن بچه هاسون .من سرکارم میرفتم .اما خداروشکر دوساله راحت شدم انشالله توام بخت خوبی بیاد سراغت راحتشی ب من ک همه میگفتن کوزت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کارم داشتم الان ۱ماهه بیکارم ورشکست شدم یجورایی بااین کرونا...اونوقتم همین بود از ۳تا ۸ونیم میرفتم و ...

حق داری گلم

شرایطت سخته

بایدخودشون شرایط شما رو درک کنن

السلام علیک یا ابا عبدالله
2456

واقعا حق داری😣منم دارم درسمو میخونم دختر داییم سه سالشه خیلی بده اصن زنداییم نمیتونه نگهش داره یه چیزیو که میخاد باید بهش بدی واسه خوده خودش

کلی از عروسکای بچگیم رو خراب کرده نصفشم برده خونشون

از اون طرف نوه عمم میاد اصلنم به این فکر نمیکنن که من درس دارم

چن بارم به زنداییم گفتم من درس دارم پنجشنبه ها بفرس بیاد اصلاا انگار نه انگار هرررر روووووز میااااااد هررررر روووووووز😤

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...
ادم باید تو خونه آرامش داشته باشه. نه که برای فرار بره سرکار 

دیگه وقتی تنها راه نجات فرار و سرکار رفتنه چاره ای نیست

زندگی فیلم نیس که با چارتا شعار تموم شه باید راهی برای ارامشمون پیدا کنیم

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2714

وقتی بچه ها رو میفرسته به داداشت بگید پس زنت کجاست؟ ما بچه ها رو چکار کنیم؟

بگو مادرت کاری باهاشون نداشته باشه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
الهییی .خوووب درکت میکنم منم وقتی مجرد بودم یا نامزد بودم خیلی اذیت شدم چهارتا خواهرزاده و دخترخاله ...

ادم روانی میشه بخدا من یه خواهر کوچیکترم دارم امروز میگم خب الان لباس کثیفا همش لباسای خودته یه دکمه بزن بشور دیگه میگه تو چرا نشوری ادم چی بگه بهش 

کاری فعلا نمیتونی بکنی، نمیشه بگی کمتر بیان بهشون بر میخوره، باید یه راهی برای مشغولیت و درامد خودت پیدا کنی، ایشالا با یه ادم خوبم ازدواج میکنی، میفهمم چی میگی ولی چارت اینه به فکر باشی کیس خوب پیدا کنی برای ازدواج 

کاملا درکت میکنم، منم دوران مجردی همین استرس و اضطراب و بچه داری رو داشتم، هر روز هر روز ریخت و پاش و اعصاب خردی، غذا بپز جمع کن و بچه نگه دار،متاسفانه علاجی پیدا نکردم، ازدواج کردم راحت شدم، انشاالله شما هم یه ازدواج خوب میکنی و راحت میشی

2706